Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
50,57%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
49,43%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
49,49%
Rudolf Bauer KDS
20,20%
Dominika Palaščáková NOVA
13,64%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,04%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,54%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,03%
Lukáš Sisák KSS
3,03%
Jaroslav Džunko NEKA
2,02%
Jozef Holečko NEKA
1,01%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
117 hlasov
2
Božena Letková, NEKA
106 hlasov
3
Michal Rečka, SMER - SD
98 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
97 hlasov
5
Martin Baltes, SĽS
87 hlasov
6
František Petro, SMER - SD
47 hlasov
7
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42 hlasov
8
Monika Bérešová, SZS
39 hlasov
9
Miroslav Bačenko, NEKA
36 hlasov
10
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
11
Miloš Barcal, NEKA
27 hlasov
12
Monika Vargová, SNS
26 hlasov
13
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
23 hlasov
14
Róbert Čarny, SNS
22 hlasov
15
Karol Dzugas, NEKA
20 hlasov
16
Peter Papáč, KSS
18 hlasov
17
Dominika Palaščáková, NOVA
17 hlasov
18
Róbert Šándor, NEKA
14 hlasov
19
Ľubomír Šimko, SMER - SD
12 hlasov
20
Ivan Buchla, SNS
11 hlasov
21
Ján Bačo, SĽS
8 hlasov
22
Vojtech Staňo, SMER - SD
8 hlasov
23
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
24
Ladislav Bartók, NEKA
7 hlasov
25
Viktor Dulina, NEKA
7 hlasov
26
Peter Palaščák, SOĽ
7 hlasov
27
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
28
Ľubica Holováčová, SĽS
6 hlasov
29
Radoslav Šimko, SNS
6 hlasov
30
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
31
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
32
Ján Mikloš, KSS
5 hlasov
33
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
34
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
35
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
36
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
37
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
38
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
39
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
40
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
41
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
42
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
43
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
44
Jozef Tischler, SĽS
3 hlasov
45
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
46
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
47
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasov
48
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
49
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
50
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
51
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
52
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
53
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
54
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
55
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
56
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
57
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
58
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
59
Marián Kertész, PD
60
Roman Horváth, SRÚS
61
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

23,11
%
2017 1. kolo
7,42
%
2013 2. kolo
18,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,11%
2013 2. kolo 7,42%
2013 1. kolo 18,36%