Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
80,28%
Rudolf Bauer KDS
19,72%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
63,16%
Rudolf Bauer KDS
15,79%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
8,77%
Dominika Palaščáková NOVA
3,51%
Jaroslav Džunko NEKA
3,51%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,75%
Jozef Holečko NEKA
1,75%
Lukáš Sisák KSS
1,75%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
31 hlasov
2
Michal Rečka, SMER - SD
29 hlasov
3
Vojtech Staňo, SMER - SD
28 hlasov
4
František Petro, SMER - SD
28 hlasov
5
Ján Kokarda, NEKA
27 hlasov
6
Ladislav Vojtko, KSS
27 hlasov
7
Karol Dzugas, NEKA
24 hlasov
8
Monika Bérešová, SZS
24 hlasov
9
Viktor Dulina, NEKA
11 hlasov
10
Radoslav Šimko, SNS
10 hlasov
11
Slavomír Horváth, SNS
9 hlasov
12
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
13
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
15
Jozef Konkoly, SMER - SD
7 hlasov
16
Peter Papáč, KSS
5 hlasov
17
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
18
Monika Vargová, SNS
5 hlasov
19
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
21
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
22
Miroslav Bačenko, NEKA
4 hlasov
23
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
24
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
25
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
26
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
27
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
28
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
29
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
30
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
31
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
32
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
33
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
34
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasov
35
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
36
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
37
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
38
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
39
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
40
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
41
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
42
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
43
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
44
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
45
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
46
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
47
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
49
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
51
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
53
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
54
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
55
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
56
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
57
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
58
Jenő Csoltkó, NEKA
59
Roman Horváth, SRÚS
60
Róbert Čarny, SNS
61
Marián Kertész, PD

Volebná účasť

24,57
%
2017 1. kolo
31,85
%
2013 2. kolo
26,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,57%
2013 2. kolo 31,85%
2013 1. kolo 26,10%