Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
69,39%
Juraj Pavlovič KSS
16,33%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
8,16%
Igor Ryban NEKA
4,08%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Zanovit, SNS
18 hlasov
2
Róbert Ivaška, SMER - SD
17 hlasov
3
František Výrostko, NEKA
17 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
15 hlasov
5
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
6
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
7
Peter Vons, NEKA
12 hlasov
8
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
9
Zdenko Kozák, NEKA
11 hlasov
10
Ľubomír Kolár, KSS
9 hlasov
11
Marián Fedor, SMER - SD
9 hlasov
12
Katarína Tomášová, SMER - SD
8 hlasov
13
Marek Pavlovič, KSS
8 hlasov
14
Štefan Balošák, SMER - SD
8 hlasov
15
Miroslav Mlynár, SMER - SD
8 hlasov
16
Miroslav Mazúr, SMER - SD
8 hlasov
17
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
18
Peter Kašuba, NEKA
7 hlasov
19
Nadežda Šugrová, SMER - SD
5 hlasov
20
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
21
Miroslav Herák, KSS
5 hlasov
22
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
23
Ľubomír Vaňko, NEKA
4 hlasov
24
Danica Medvecká, KSS
4 hlasov
25
Martin Tanevski, KSS
4 hlasov
26
Jozef Kendra, KSS
4 hlasov
27
Zita Prívozníková, KSS
4 hlasov
28
Ján Mičko, KSS
3 hlasov
29
Tibor Adamko, NEKA
3 hlasov
30
Róbert Gottlieb, NEKA
3 hlasov
31
Peter Maruniak, EDS
3 hlasov
32
Milan Benko, NEKA
3 hlasov
33
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
3 hlasov
34
Matej Bórik, NEKA
2 hlasov
35
Pavol Krišpinský, PD
2 hlasov
36
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
37
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Vladimír Polakovič, NEKA
2 hlasov
39
František Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
40
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
1 hlasov
41
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
42
Stanislav Rohoň, NEKA
1 hlasov
43
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov
44
Július Morgoš, OKS, NOVA
1 hlasov
45
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlasov
46
Peter Šimkovič, NEKA
1 hlasov
47
Peter Belica, NEKA
1 hlasov
48
Oxana Tkáčová, NP
49
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
50
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
51
Juraj Antal, NEKA
52
Milan Nemček, EDS
53
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
54
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA

Volebná účasť

24,44
%
2017 1. kolo
24,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,44%
2013 1. kolo 24,88%