Trnovo okres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
34,95%
Igor Choma SMER - SD
29,13%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
9,71%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
7,77%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
6,80%
Marián Murín NEKA
6,80%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,94%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
0,97%
Andrea Starinská NK/NEKA
0,97%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Thomka, NEKA
36 hlasov
2
Zuzana Valocká, NEKA
25 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
24 hlasov
4
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
5
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
16 hlasov
6
Peter Majko, SNS
15 hlasov
7
František Výrostko, NEKA
13 hlasov
8
Zdenko Kozák, SNS
12 hlasov
9
Marián Fedor, SMER - SD
12 hlasov
10
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
11
Martin Hudec, NEKA
11 hlasov
12
Lenka Sláviková, SMER - SD
11 hlasov
13
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
14
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
15
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
16
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
17
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
10 hlasov
18
Marek Belák, NEKA
9 hlasov
19
Milan Ftorek, NEKA
9 hlasov
20
Roman Maťko, SMER - SD
9 hlasov
21
Ján Kováčik, SMER - SD
9 hlasov
22
Marián Krivuš, NEKA
9 hlasov
23
Bibiana Pánisová, SMER - SD
8 hlasov
24
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
25
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
26
Daniel Diškanec, NK/NEKA
8 hlasov
27
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
28
Peter Kašuba, NEKA
8 hlasov
29
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
30
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
31
Ľubomír Vaňko, NEKA
7 hlasov
32
Miroslav Jánošík, SNS
7 hlasov
33
Jozef Krištoffy, NEKA
7 hlasov
34
Martina Antošová, NEKA
7 hlasov
35
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
36
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
37
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
38
Jozef Petráš, NEKA
6 hlasov
39
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
40
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
41
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
5 hlasov
42
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
43
Branislav Zacharides, NEKA
5 hlasov
44
Dušan Kričko, REPUBLIKA
5 hlasov
45
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
5 hlasov
46
Viliam Komora, NK/NEKA
4 hlasov
47
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
48
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
49
Alexander Velitš, KSS
3 hlasov
50
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Dušan Zachar, NK/NEKA
2 hlasov
52
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
53
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
54
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
55
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
56
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
2 hlasov
57
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
2 hlasov
58
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
2 hlasov
59
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
60
Katarína Spiššáková, KSS
1 hlasov
61
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
62
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
1 hlasov
63
Peter Had, ŽIVOT
64
Miroslav Herák, KSS
65
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení

Volebná účasť

51,52 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,52 %
04.11. 2017 1. kolo 24,44 %
09.11. 2013 1. kolo 24,88 %