Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
28,76%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
21,65%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
19,34%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8,93%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,96%
Martin Kusenda NEKA
4,13%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,13%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,48%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,31%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,82%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Oliver Berecz, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
498 hlasov
2
Petronela Vižďáková, SMER - SD, SNS
249 hlasov
3
Róbert Andráši, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
228 hlasov
4
Peter Hlavatý, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
129 hlasov
5
Ildikó Agócs Kőrösi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
107 hlasov
6
Róbert Tölgyesi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
87 hlasov
7
Danica Lehocká, SMER - SD, SNS
83 hlasov
8
Peter Goldberger, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
82 hlasov
9
Gabriela Braníková, NEKA
65 hlasov
10
Zsolt Baranyay, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
56 hlasov
11
Tomáš Benkovič, NEKA
44 hlasov
12
Ján Tóth, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
13
Štefan Jancsó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
41 hlasov
14
Marek Mrázik, SMER - SD, SNS
36 hlasov
15
Eliška Vargová, NEKA
35 hlasov
16
Peter Kiss, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
17
Margaréta Zozuľáková, NEKA
32 hlasov
18
Radovan Tóth, REPUBLIKA
31 hlasov
19
Peter Szalay, NEKA
29 hlasov
20
Igor Valent, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
21
Gabriela Lacková, NEKA
28 hlasov
22
Samuel Zemko, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
23
Ján Lenický, SMER - SD, SNS
23 hlasov
24
Dana Janebová, NK/NEKA
14 hlasov
25
Pavol Tóth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
13 hlasov
26
Jozef Matiaško, Slovenský PATRIOT
10 hlasov
27
Miroslav Maruniak, NK/NEKA
7 hlasov
28
Zsolt Pástor, Socialisti.sk
6 hlasov
29
Tichomír Szolárd, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov

Volebná účasť

33,18 %

Historický vývoj

29.10. 2022 33,18 %
04.11. 2017 1. kolo 20,23 %
23.11. 2013 2. kolo 7,85 %
09.11. 2013 1. kolo 10,74 %