Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
71,59%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
15,91%
Anton Korba NEKA
4,55%
Štefan Straka KSS
2,27%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,27%
Dorota Bujňáková NP
1,14%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,14%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,14%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jiří Ballarin, NEKA
79 hlasov
2
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
3
Pavel Hagyari, NEKA
11 hlasov
4
Viera Leščáková, NOVA
11 hlasov
5
Ján Katica, NEKA
10 hlasov
6
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
7
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
8
Ľuba Kráľová, NEKA
7 hlasov
9
Miroslav Benko, SMER - SD
7 hlasov
10
Vladislav Bašista, SMER - SD
7 hlasov
11
Janette Langová, NOVA
7 hlasov
12
Jozef Kičura, SMER - SD
6 hlasov
13
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
14
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
15
Mikuláš Komanický, SMER - SD
6 hlasov
16
Lukáš Priščák, SNS
6 hlasov
17
Dušan Brhlík, NEKA
6 hlasov
18
Jaroslav Uličný, SNS
6 hlasov
19
Cyril Leško, SNS
5 hlasov
20
Jozef Kipikaša, SNS
5 hlasov
21
Pavol Kleban, SNS
5 hlasov
22
Mária Klebanová, SNS
5 hlasov
23
Marcel Jenča, SNS
5 hlasov
24
Radoslav Čuha, SMER - SD
5 hlasov
25
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
26
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
28
Anton Demeter, SNS
5 hlasov
29
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
30
Marek Guman, NEKA
4 hlasov
31
Patrik Tomič, NEKA
4 hlasov
32
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
33
Radovan Bačík, NEKA
4 hlasov
34
Michal Kaliňák, SMER - SD
4 hlasov
35
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
36
Miroslav Leško, SMER - SD
3 hlasov
37
Radko Lapoš, NEKA
3 hlasov
38
Ján Andrejko, NEKA
3 hlasov
39
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
40
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
41
František Janus, NEKA
3 hlasov
42
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
43
Zdenko Velecký, NEKA
3 hlasov
44
Ján Dobrovič, NEKA
3 hlasov
45
Andrej Tudor, KSS
3 hlasov
46
Radoslav Bednarčik, SNS
2 hlasov
47
Štefan Hatok, NEKA
2 hlasov
48
Ján Jacoš, 99%, PaS
2 hlasov
49
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
50
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
51
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
52
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
53
Peter Hatalčík, SMER - SD
1 hlasov
54
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
55
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
56
Anton Klimko, NOVA
1 hlasov
57
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
58
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
59
Emil Chlapeček, SMER - SD
1 hlasov
60
Michal Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
61
Vladimír Feľbaba, NOVA
1 hlasov
62
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
63
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
64
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
65
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
66
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
67
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
68
František Balog, SRÚS
1 hlasov
69
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
70
Branko Benko, SMER - SD
1 hlasov
71
Vladimír Borecký, NEKA
1 hlasov
72
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
73
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
74
Rudolf Voit, NEKA
75
Daniel Antolík, SNS
76
Peter Klein, NEKA
77
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
78
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
79
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
80
Ľudovít Malaga, NEKA
81
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
82
Viliam Sedlák, 99%, PaS
83
Miroslav Sopko, NOVA
84
Paulína Štefaničová, NOVA
85
Stanislav Šváby, NOVA
86
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
87
Viera Vasiliaková, KSS
88
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
89
Jozef Jakubík, 99%, PaS
90
Ladislav Babuščák, NOVA
91
Iveta Baranová, NEKA
92
Ivan Benko, NEKA
93
Andrej Buday, SaS
94
Milan Cimerman, Z-SNP
95
Alica Dragulová, NOVA
96
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
97
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
98
Jozef Frankovský, NEKA
99
Stanislav Grega, NEKA
100
Ondrej Gubač, NEKA
101
Milan Hlivjak, 99%, PaS
102
Miroslav Lukáč, SMER - SD

Volebná účasť

27,02
%
2017 1. kolo
57,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,02%
2013 1. kolo 57,22%