Tŕnie okres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
44,92%
Adrian Polóny NEKA
16,04%
Rudolf Huliak NK/NEKA
14,44%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
8,56%
Marek Modranský NEKA
4,28%
Miroslav Suja REPUBLIKA
4,28%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
3,74%
Michal Albert KSS
2,14%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,60%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lenka Balkovičová, NEKA
53 hlasov
2
Elena Kaliská, NEKA
44 hlasov
3
Jozef Ježík, SMER - SD, REPUBLIKA
44 hlasov
4
Ján Beljak, SaS, KDH, Progresívne...
38 hlasov
5
Matej Snopko, NEKA
37 hlasov
6
Samir Moumani, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
28 hlasov
7
Dominika Árvaiová, Skúsme to inak
28 hlasov
8
Vladimír Lupták, SaS, KDH, Progresívne...
23 hlasov
9
Rudolf Huliak, NK/NEKA
22 hlasov
10
Juraj Družbacký, SMER - SD, REPUBLIKA
22 hlasov
11
Peter Košík, NK/NEKA
22 hlasov
12
Dana Kobidová, Skúsme to inak
18 hlasov
13
Ingrid Kosová, SaS, KDH, Progresívne...
18 hlasov
14
Ľubica Balgová, SOM Slovensko
18 hlasov
15
Anna Paľovová, SaS, KDH, Progresívne...
17 hlasov
16
Andrea Sujová, SaS, KDH, Progresívne...
15 hlasov
17
Juraj Trebuľa, SMER - SD, REPUBLIKA
13 hlasov
18
Miroslav Kusein, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
19
Dušan Hruška, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
20
Martina Mészáros Bariaková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
21
Andrej Lupták, Skúsme to inak
9 hlasov
22
Radoslav Hudák, SMER - SD, REPUBLIKA
8 hlasov
23
Tímea Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
24
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
25
Patrick Ivan, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
26
Vojtech Kelemen, SNS
7 hlasov
27
Milan Jakubík, NK/NEKA
7 hlasov
28
Mária Michnová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
29
Rastislav Bobor, KSS
6 hlasov
30
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
31
Andrea Marcineková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
32
Róbert Kurčík, Skúsme to inak
5 hlasov
33
Dušan Hanka, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
34
Ľudmila Veselá, Skúsme to inak
5 hlasov
35
Lukáš Richtárech, NEKA
5 hlasov
36
Jaroslav Kolibík, NEKA
5 hlasov
37
Martin Petriska, SME RODINA
4 hlasov
38
Milan Parobok, NK/NEKA
4 hlasov
39
Linda Škriniarová, ŽIVOT
4 hlasov
40
Dušan Kišfaluši, SNS
4 hlasov
41
Peter Gnida, SNS
4 hlasov
42
Slavomír Hanuska, SNS
4 hlasov
43
Martina Orolínová, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
44
Ján Plesník, SOLIDARITA - Hnutie...
3 hlasov
45
Michal Ondriska, SNS

Volebná účasť

63,60 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,60 %
04.11. 2017 1. kolo 48,40 %
23.11. 2013 2. kolo 31,18 %
09.11. 2013 1. kolo 26,68 %