Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
53,33%
Rudolf Bauer KDS
46,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
58,06%
Rudolf Bauer KDS
32,26%
Dominika Palaščáková NOVA
6,45%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,23%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Tomáš, NEKA
22 hlasov
2
Katarína Mischurová, NEKA
17 hlasov
3
Jaroslav Konečný, NEKA
13 hlasov
4
Ján Lukáč, SMS
12 hlasov
5
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
6
Terézia Kačová, NOVA
7 hlasov
7
Róbert Puci, SMER - SD
7 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER - SD
5 hlasov
9
Ladislav Bodnár, NEKA
4 hlasov
10
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
11
Jana Mondiková, SMER - SD
3 hlasov
12
Juraj Selecký, NEKA
2 hlasov
13
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
14
Juraj Sobek, SMER - SD
2 hlasov
15
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasov
16
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
17
Jozef Horváth, SMER - SD
2 hlasov
18
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
19
Vladimír Dvorový, SMER - SD
2 hlasov
20
Štefan Duč, NEKA
2 hlasov
21
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
22
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
23
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
24
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
25
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
26
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
27
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
28
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
29
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
30
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
31
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
32
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
33
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
34
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
35
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
36
František Tomko, NEKA
1 hlasov
37
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
38
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
39
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
41
Gejza Gore, NEKA
42
József Kopasz, SMK-MKP
43
Marián Kolesár, NEKA
44
Michaela Kapustníková, NOVA
45
Ladislav Illés, SMK-MKP
46
Matúš Hada, KĽS
47
Magdaléna Haburová, NEKA
48
Csaba Furik, SMK-MKP
49
László Farkas, SMK-MKP
50
Robert Engel, NEKA
51
Mikuláš Balog, EDS
52
Igor Balog, SRÚS
53
Miloš Kubica, NEKA
54
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
55
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
56
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
57
Ľudovít Tóth, SĽS
58
Mária Szuperák, SMK-MKP
59
Ladislav Szilágyi, SaS
60
Pavel Szijjártó, SĽS
61
Jaroslav Soták, NEKA
62
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
63
Ľubomír Princík, NEKA
64
Peter Pető, NEKA
65
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
66
Juliana Pašková, NEKA
67
Edita Anthony, SaS

Volebná účasť

29,67
%
2017 1. kolo
10,41
%
2013 2. kolo
24,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,67%
2013 2. kolo 10,41%
2013 1. kolo 24,30%