Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
85,42%
Rudolf Bauer KDS
14,58%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
66,29%
Rudolf Bauer KDS
15,73%
Dominika Palaščáková NOVA
4,49%
Lukáš Sisák KSS
4,49%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,37%
Jaroslav Džunko NEKA
2,25%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,12%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,12%
Jozef Holečko NEKA
1,12%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER - SD
51 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
42 hlasov
3
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
32 hlasov
5
Jozef Makohus, SMER - SD
30 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
27 hlasov
7
František Farkaš, SMER - SD
27 hlasov
8
Ľubica Rošková, SMER - SD
19 hlasov
9
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
15 hlasov
11
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
13 hlasov
12
Stanislav Gaľa, SNS
11 hlasov
13
Matúš Nameš, SNS
10 hlasov
14
Milan Potocký, NEKA
10 hlasov
15
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
9 hlasov
16
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
17
Jaroslav Vaľo, SNS
8 hlasov
18
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
8 hlasov
19
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
20
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
21
Oliver Petrík, NEKA
7 hlasov
22
Branislav Sijka, NEKA
7 hlasov
23
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
24
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
25
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
26
Jaroslava Špaková, DS
3 hlasov
27
Ján Potocký, SMS
3 hlasov
28
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
29
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
30
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
31
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
32
Juraj Brecko, KSS
2 hlasov
33
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
34
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
35
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
36
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
37
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
38
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
39
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
40
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
41
Milan Kaplan, NOVA
1 hlasov
42
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
43
Jaroslav Ferenc, KĽS
44
Tibor Varga, SMK-MKP
45
Mária Uchnárová, SMS
46
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
47
Jaroslav Tokár, SRÚS
48
Martin Stripai, SMS
49
Andrea Sisák, NEKA
50
Imrich Balog, KĽS
51
Rastislav Olexa, NEKA
52
Dagmara Balogová, KSS
53
Attila Barkó, SMK-MKP
54
Martin Magura, SMS
55
Tomáš Bubelíny, NOVA

Volebná účasť

29,16
%
2017 1. kolo
10,25
%
2013 2. kolo
20,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,16%
2013 2. kolo 10,25%
2013 1. kolo 20,46%