Trnava okres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
59,50%
Martin Červenka NEKA
20,29%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
9,28%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
3,17%
Zdenko Rosina NK/NEKA
2,69%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,51%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
1,14%
Roman Chudý ŽIVOT
0,60%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,46%
Roland Hakszer NEKA
0,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matej Lančarič, NEKA
5 094 hlasov
2
Marián Galbavý, NEKA
5 055 hlasov
3
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 510 hlasov
4
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 413 hlasov
5
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 211 hlasov
6
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 813 hlasov
7
Marek Neštický, NEKA
3 492 hlasov
8
Tibor Pekarčík, NEKA
3 464 hlasov
9
Štefan Krištofík, SMER - SD
3 365 hlasov
10
Eva Nemčovská, NEKA
2 868 hlasov
11
Šimon Štefunko, NEKA
2 571 hlasov
12
Magdaléna Eliášová, NEKA
2 495 hlasov
13
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 437 hlasov
14
Marcel Krajčo, NEKA
2 416 hlasov
15
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 361 hlasov
16
Ľubica Horváthová, NEKA
2 330 hlasov
17
Peter Hambálek, SMER - SD
2 282 hlasov
18
Stanislav Hric, NEKA
2 279 hlasov
19
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
2 246 hlasov
20
Iveta Bakičová, NEKA
2 139 hlasov
21
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 996 hlasov
22
Lívia Voleková, REPUBLIKA
1 776 hlasov
23
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 770 hlasov
24
Maroš Sagan, NEKA
1 768 hlasov
25
Július Zemko, SMER - SD
1 764 hlasov
26
Jozef Remenár, REPUBLIKA
1 761 hlasov
27
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 734 hlasov
28
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 727 hlasov
29
Ivan Dobrovodský, NEKA
1 693 hlasov
30
Alan Bočkay, NEKA
1 612 hlasov
31
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
1 565 hlasov
32
Ľuboš Kollár, NEKA
1 491 hlasov
33
Silvia Urmínska, SMER - SD
1 434 hlasov
34
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
1 323 hlasov
35
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
1 305 hlasov
36
Natália Blahová, DS
1 210 hlasov
37
Jozef Kozoň, NEKA
1 202 hlasov
38
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 179 hlasov
39
Peter Chmela, NEKA
1 168 hlasov
40
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
1 112 hlasov
41
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
1 109 hlasov
42
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
1 105 hlasov
43
Radovan Hynek, REPUBLIKA
1 097 hlasov
44
Viliam Kochajda, SMER - SD
1 092 hlasov
45
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 038 hlasov
46
Peter Kvasničák, NEKA
1 005 hlasov
47
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
1 002 hlasov
48
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
1 001 hlasov
49
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
987 hlasov
50
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
986 hlasov
51
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
980 hlasov
52
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
968 hlasov
53
Žaneta Gogolová, NEKA
959 hlasov
54
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
959 hlasov
55
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
888 hlasov
56
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
806 hlasov
57
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
789 hlasov
58
Zdenko Rosina, NK/NEKA
753 hlasov
59
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
704 hlasov
60
Juraj Horváth, SNS
645 hlasov
61
Dušan Mikulka, SNS
605 hlasov
62
Martin Ostrovský, SNS
534 hlasov
63
Martin Ružička, SNS
464 hlasov
64
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
383 hlasov
65
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
333 hlasov
66
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
262 hlasov

Volebná účasť

41,68 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,68 %
04.11. 2017 1. kolo 29,94 %
23.11. 2013 2. kolo 16,92 %
09.11. 2013 1. kolo 17,06 %