Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
76,74%
Rudolf Bauer KDS
23,26%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
49,74%
Rudolf Bauer KDS
19,58%
Dominika Palaščáková NOVA
11,64%
Lukáš Sisák KSS
6,35%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,70%
Jaroslav Džunko NEKA
2,65%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,12%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,59%
Jozef Holečko NEKA
1,59%
Ivan Kuhn OKS
1,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
158 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
75 hlasov
3
Jana Cibereová, SMER - SD
74 hlasov
4
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
52 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER - SD
44 hlasov
7
František Farkaš, SMER - SD
36 hlasov
8
Valéria Eľková, NEKA
35 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
30 hlasov
10
Juraj Jevin, SaS
24 hlasov
11
Jozef Makohus, SMER - SD
24 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
14
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
15
Imrich Balog, KĽS
16 hlasov
16
Juraj Brecko, KSS
16 hlasov
17
Jaroslav Vaľo, SNS
12 hlasov
18
Jaroslav Tokár, SRÚS
12 hlasov
19
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
20
Rastislav Olexa, NEKA
9 hlasov
21
Matúš Nameš, SNS
9 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
9 hlasov
23
Milan Potocký, NEKA
8 hlasov
24
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
8 hlasov
25
Andrea Sisák, NEKA
8 hlasov
26
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
27
Stanislav Gaľa, SNS
7 hlasov
28
Oliver Petrík, NEKA
7 hlasov
29
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
30
Tomáš Bubelíny, NOVA
6 hlasov
31
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
32
Ján Mičuda, NEKA
5 hlasov
33
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
34
Branislav Sijka, NEKA
5 hlasov
35
Vladimíra Fortunová, KSS
5 hlasov
36
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
37
Gabriel Timko, SMS
4 hlasov
38
Tibor Varga, SMK-MKP
4 hlasov
39
Ján Potocký, SMS
4 hlasov
40
Mária Uchnárová, SMS
4 hlasov
41
Ján Bednár, NOVA
4 hlasov
42
Attila Barkó, SMK-MKP
3 hlasov
43
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
44
Slavomír Kešeľ, SRÚS
3 hlasov
45
Martin Stripai, SMS
3 hlasov
46
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
47
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
48
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
49
Martin Magura, SMS
2 hlasov
50
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
51
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
52
Slavomír Žužo, MS
2 hlasov
53
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
54
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
55
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov

Volebná účasť

22,24
%
2017 1. kolo
6,75
%
2013 2. kolo
17,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,24%
2013 2. kolo 6,75%
2013 1. kolo 17,34%