vyberte rok
Trhová Hradskáokres Dunajská Streda

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
74,31%
Konrád Rigó Most-Híd
20,65%
Tibor Mikuš NEKA
3,02%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,01%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,01%
Márius Novák NP

Volebná účasť

21,43
%
2017 1. kolo
25,39
%
2013 2. kolo
22,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,43%
2013 2. kolo 25,39%
2013 1. kolo 22,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Menyhárt, SMK-MKP
246 hlasov
2
László Bacsó, SMK-MKP
235 hlasov
3
Marian Soóky, SMK-MKP
193 hlasov
4
Iván Fenes, SMK-MKP
179 hlasov
5
Zoltán Hájos, SMK-MKP
158 hlasov
6
Rozália Hervay, SMK-MKP
127 hlasov
7
Ladislav Polák, SMK-MKP
118 hlasov
8
Csaba Orosz, SMK-MKP
114 hlasov
9
Konrád Rigó, MOST - HÍD
111 hlasov
10
Zoltán Horváth, NEKA
85 hlasov
11
Alexander Dakó, NEKA
77 hlasov
12
František Vangel, MOST - HÍD
74 hlasov
13
Károly Földes, NEKA
64 hlasov
14
Richard Kmeť, SMER-SD
57 hlasov
15
Irén Sárközy, MOST - HÍD
55 hlasov
16
Ferenc Berényi, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
17
Gabriela Józan Horváth, MOST - HÍD
49 hlasov
18
Albin Varga, MOST - HÍD
44 hlasov
19
Kristian Kovács, MOST - HÍD
33 hlasov
20
Ján Berceli, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
21
Edita Lysinová, MOST - HÍD
29 hlasov
22
Róbert Horváth, MKDA-MKDSZ
24 hlasov
23
Pavol Sebök, NEKA
17 hlasov
24
Zsolt Sidó, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
25
Ivan Seňan, MOST - HÍD
16 hlasov
26
Renáta Klauková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
27
Robert Tánczos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
28
Štefan Horony, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
29
Jozef Samek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
30
Zuzana Tóthová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Emília Danišová, NAJ
9 hlasov
32
Marian Bölcs, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
33
Jozef Narancsik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Jakub Nagy, SZSZO
6 hlasov
35
Iveta Fajnorová, NAJ
5 hlasov
36
Peter Súlovský, SNS
4 hlasov
37
Ivan Husár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Dagmar Fuseková, NP
1 hlasov