Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
36,62%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
21,64%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
16,53%
Ľubomír Žabár NEKA
12,77%
Peter Palko KSS
7,56%
Marián Herdel NEKA
4,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 673 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
1 878 hlasov
3
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 683 hlasov
4
Tibor Jankovský, SMER - SD
1 672 hlasov
5
Martin Barčák, NEKA
1 499 hlasov
6
Stanislav Pastva, SMER - SD
1 330 hlasov
7
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 321 hlasov
8
Milan Berec, SMER - SD
1 317 hlasov
9
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 271 hlasov
10
Ján Kanaba, NEKA
1 262 hlasov
11
Miroslav Hlinka, SMER - SD
1 247 hlasov
12
Leo Kužela, NEKA
1 224 hlasov
13
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 170 hlasov
14
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 162 hlasov
15
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 155 hlasov
16
Ľubomír Žabár, NEKA
1 150 hlasov
17
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 127 hlasov
18
Emil Košút, SMER - SD
1 109 hlasov
19
Daniel Beníček, SMER - SD
1 079 hlasov
20
Juraj Ondračka, SMER - SD
1 052 hlasov
21
Martin Adamec, NEKA
1 051 hlasov
22
Danica Birošová, NEKA
1 033 hlasov
23
Jaroslav Ridoško, SNS
990 hlasov
24
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
970 hlasov
25
Patrik Burian, NEKA
866 hlasov
26
Jaroslav Jambor, NEKA
845 hlasov
27
Iveta Kováčiková, SMER - SD
816 hlasov
28
Eduard Hartmann, SNS
780 hlasov
29
Anton Beták, NEKA
743 hlasov
30
Peter Palko, KSS
696 hlasov
31
Miloslav Baco, NEKA
691 hlasov
32
Tomáš Bečár, NEKA
682 hlasov
33
Jozef Hrdlička, KSS
661 hlasov
34
Marta Šajbidorová, NEKA
646 hlasov
35
Eva Červeňanová, NEKA
641 hlasov
36
Vladimír Mojto, NEKA
637 hlasov
37
Peter Hlucháň, NEKA
522 hlasov
38
Martin Dohál, NEKA
489 hlasov
39
Ľubomír Dvorský, NEKA
487 hlasov
40
Michal Križan, NEKA
443 hlasov
41
Lucia Štefancová, NEKA
441 hlasov
42
Ľubomír Štefánik, NEKA
435 hlasov
43
Milan Kebísek, NEKA
434 hlasov
44
Ján Hradský, NEKA
426 hlasov
45
Martina Beňovičová, NEKA
419 hlasov
46
Martina Kebísková, NEKA
407 hlasov
47
Miroslav Kopčan, NEKA
383 hlasov
48
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
368 hlasov
49
Valika Meravá, KSS
366 hlasov
50
Alojz Švajda, NEKA
352 hlasov
51
Janka Fabová, Paliho Kapurková
352 hlasov
52
Marta Blahová, ĽS-HZDS
351 hlasov
53
Jaroslav Šmíd, NEKA
341 hlasov
54
Juraj Kotleba, SNS
325 hlasov
55
Lenka Ďurechová, KSS
308 hlasov
56
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
297 hlasov
57
Pavol Suško, KSS
279 hlasov
58
Peter Hudec, KSS
276 hlasov
59
Ľubomír Tunega, NEKA
264 hlasov
60
Martin Chlapík, SNS
257 hlasov
61
Iveta Šipošová, KSS
247 hlasov
62
Milan Blaško, SNS
245 hlasov
63
Peter Brázda, SNS
241 hlasov
64
Miroslav Zámečník, KSS
239 hlasov
65
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
234 hlasov
66
Dušan Štrauss, NaS - ns
233 hlasov
67
Ondrej Čapák, SNS
139 hlasov
68
Juraj Štepnička, SNS
122 hlasov
69
Václav Vacula, 99%
94 hlasov
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
83 hlasov

Volebná účasť

29,88
%
2017 1. kolo
19,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,88%
2013 1. kolo 19,30%