vyberte rok
Trenčianske Tepliceokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
33,61%
Štefan Škultéty NEKA
32,13%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
29,55%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,85%
Nora Pániková SZS
1,39%
Petra Hajšelová Sme rodina
1,11%
Igor Valko NP
0,37%

Volebná účasť

30,70
%
2017 1. kolo
18,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,7%
2013 1. kolo 18,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Škultéty, NEKA
416 hlasov
2
Martin Hošták, NEKA
411 hlasov
3
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
362 hlasov
4
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
202 hlasov
5
Miloš Mičega, NEKA
200 hlasov
6
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
190 hlasov
7
Marek Trsťan, NEKA
186 hlasov
8
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
174 hlasov
9
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
155 hlasov
10
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
154 hlasov
11
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
149 hlasov
12
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
149 hlasov
13
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
144 hlasov
14
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
130 hlasov
15
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
128 hlasov
16
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
127 hlasov
17
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
124 hlasov
18
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
122 hlasov
19
Rastislav Šepták, NEKA
117 hlasov
20
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
110 hlasov
21
Miloslav Baco, NEKA
105 hlasov
22
Henrieta Crkoňová, NEKA
103 hlasov
23
Miroslav Řádek, NEKA
101 hlasov
24
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99 hlasov
25
Tomáš Vaňo, NEKA
96 hlasov
26
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
91 hlasov
27
Danica Birošová, NEKA
87 hlasov
28
Stanislav Svatik, NEKA
86 hlasov
29
Marian Hudec, NEKA
84 hlasov
30
Jozef Kováč, NEKA
83 hlasov
31
Martin Smolka, NEKA
78 hlasov
32
Peter Mikula, NEKA
74 hlasov
33
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
70 hlasov
34
Denisa Martinková, NaS - ns
70 hlasov
35
Alena Bulková, NEKA
67 hlasov
36
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
37
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
38
Viera Žilková, NEKA
55 hlasov
39
Ingrid Opatovská, NEKA
54 hlasov
40
Ján Krátky, NEKA
51 hlasov
41
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
51 hlasov
42
Lukáš Beták, NEKA
50 hlasov
43
Ľubomír Horný, NEKA
50 hlasov
44
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
45
Michal Križan, NEKA
47 hlasov
46
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
47
Daniela Felgrová, NEKA
44 hlasov
48
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
40 hlasov
49
Dagmar Mikulová, NEKA
39 hlasov
50
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
30 hlasov
51
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
23 hlasov
52
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
53
Ľubomír Slávik, NaS - ns
16 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
14 hlasov
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov