Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
38,22%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
31,67%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
12,79%
Ľubomír Žabár NEKA
8,42%
Peter Palko KSS
4,68%
Marián Herdel NEKA
4,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
330 hlasov
2
Milan Berec, SMER - SD
179 hlasov
3
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
155 hlasov
4
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
128 hlasov
5
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
126 hlasov
6
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
125 hlasov
7
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
125 hlasov
8
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
115 hlasov
9
Stanislav Pastva, SMER - SD
114 hlasov
10
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
106 hlasov
11
Tibor Jankovský, SMER - SD
100 hlasov
12
Emil Košút, SMER - SD
98 hlasov
13
Ľubomír Žabár, NEKA
82 hlasov
14
Miroslav Hlinka, SMER - SD
81 hlasov
15
Martin Adamec, NEKA
79 hlasov
16
Juraj Ondračka, SMER - SD
79 hlasov
17
Iveta Kováčiková, SMER - SD
73 hlasov
18
Miroslav Kopčan, NEKA
72 hlasov
19
Daniel Beníček, SMER - SD
70 hlasov
20
Jaroslav Ridoško, SNS
61 hlasov
21
Tomáš Vaňo, NEKA
59 hlasov
22
Jaroslav Jambor, NEKA
52 hlasov
23
Eduard Hartmann, SNS
52 hlasov
24
Eva Červeňanová, NEKA
51 hlasov
25
Ľubomír Tunega, NEKA
51 hlasov
26
Jozef Hrdlička, KSS
49 hlasov
27
Peter Palko, KSS
46 hlasov
28
Lucia Štefancová, NEKA
41 hlasov
29
Ján Kanaba, NEKA
37 hlasov
30
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
37 hlasov
31
Lenka Ďurechová, KSS
37 hlasov
32
Miloslav Baco, NEKA
35 hlasov
33
Jaroslav Šmíd, NEKA
34 hlasov
34
Danica Birošová, NEKA
33 hlasov
35
Marta Šajbidorová, NEKA
33 hlasov
36
Patrik Burian, NEKA
32 hlasov
37
Tomáš Bečár, NEKA
31 hlasov
38
Michal Križan, NEKA
30 hlasov
39
Vladimír Mojto, NEKA
29 hlasov
40
Martin Barčák, NEKA
28 hlasov
41
Milan Blaško, SNS
28 hlasov
42
Valika Meravá, KSS
28 hlasov
43
Peter Hudec, KSS
27 hlasov
44
Ľubomír Štefánik, NEKA
26 hlasov
45
Anton Beták, NEKA
25 hlasov
46
Miroslav Zámečník, KSS
24 hlasov
47
Ľubomír Dvorský, NEKA
23 hlasov
48
Iveta Šipošová, KSS
22 hlasov
49
Martina Beňovičová, NEKA
21 hlasov
50
Martin Dohál, NEKA
21 hlasov
51
Dušan Štrauss, NaS - ns
21 hlasov
52
Leo Kužela, NEKA
20 hlasov
53
Peter Brázda, SNS
20 hlasov
54
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
19 hlasov
55
Pavol Suško, KSS
19 hlasov
56
Juraj Kotleba, SNS
19 hlasov
57
Peter Hlucháň, NEKA
18 hlasov
58
Janka Fabová, Paliho Kapurková
17 hlasov
59
Ján Hradský, NEKA
17 hlasov
60
Juraj Štepnička, SNS
15 hlasov
61
Milan Kebísek, NEKA
15 hlasov
62
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
14 hlasov
63
Ondrej Čapák, SNS
14 hlasov
64
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
14 hlasov
65
Martin Chlapík, SNS
14 hlasov
66
Martina Kebísková, NEKA
14 hlasov
67
Marta Blahová, ĽS-HZDS
12 hlasov
68
Alojz Švajda, NEKA
12 hlasov
69
Václav Vacula, 99%
6 hlasov
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
5 hlasov

Volebná účasť

30,70
%
2017 1. kolo
18,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,70%
2013 1. kolo 18,65%