Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
45,33%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
22,67%
Ľubomír Žabár NEKA
14,67%
Marián Herdel NEKA
6,67%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
5,33%
Peter Palko KSS
5,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Tunega, NEKA
35 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
21 hlasov
3
Marta Šajbidorová, NEKA
21 hlasov
4
Ľubomír Žabár, NEKA
16 hlasov
5
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
6
Michal Križan, NEKA
15 hlasov
7
Juraj Ondračka, SMER - SD
12 hlasov
8
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
9
Miroslav Hlinka, SMER - SD
11 hlasov
10
Patrik Burian, NEKA
11 hlasov
11
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
12
Martin Adamec, NEKA
10 hlasov
13
Tibor Jankovský, SMER - SD
9 hlasov
14
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
15
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
16
Martin Barčák, NEKA
9 hlasov
17
Tomáš Bečár, NEKA
9 hlasov
18
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
19
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
20
Milan Berec, SMER - SD
8 hlasov
21
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
22
Danica Birošová, NEKA
7 hlasov
23
Eduard Hartmann, SNS
7 hlasov
24
Ján Kanaba, NEKA
6 hlasov
25
Ľubomír Štefánik, NEKA
6 hlasov
26
Ján Hradský, NEKA
6 hlasov
27
Jaroslav Ridoško, SNS
6 hlasov
28
Martina Beňovičová, NEKA
5 hlasov
29
Jaroslav Jambor, NEKA
5 hlasov
30
Jozef Hrdlička, KSS
5 hlasov
31
Milan Blaško, SNS
5 hlasov
32
Ľubomír Dvorský, NEKA
5 hlasov
33
Jaroslav Šmíd, NEKA
5 hlasov
34
Stanislav Pastva, SMER - SD
4 hlasov
35
Peter Palko, KSS
4 hlasov
36
Peter Hlucháň, NEKA
4 hlasov
37
Martin Dohál, NEKA
4 hlasov
38
Leo Kužela, NEKA
4 hlasov
39
Miloslav Baco, NEKA
4 hlasov
40
Milan Kebísek, NEKA
4 hlasov
41
Martina Kebísková, NEKA
4 hlasov
42
Anton Beták, NEKA
3 hlasov
43
Daniel Beníček, SMER - SD
3 hlasov
44
Iveta Kováčiková, SMER - SD
3 hlasov
45
Vladimír Mojto, NEKA
3 hlasov
46
Eva Červeňanová, NEKA
3 hlasov
47
Valika Meravá, KSS
3 hlasov
48
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
49
Janka Fabová, Paliho Kapurková
3 hlasov
50
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
2 hlasov
51
Alojz Švajda, NEKA
2 hlasov
52
Lucia Štefancová, NEKA
2 hlasov
53
Peter Brázda, SNS
2 hlasov
54
Dušan Štrauss, NaS - ns
2 hlasov
55
Ondrej Čapák, SNS
2 hlasov
56
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
2 hlasov
57
Peter Hudec, KSS
2 hlasov
58
Martin Chlapík, SNS
2 hlasov
59
Marta Blahová, ĽS-HZDS
1 hlasov
60
Lenka Ďurechová, KSS
1 hlasov
61
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
62
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
1 hlasov
63
Miroslav Kopčan, NEKA
1 hlasov
64
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlasov
65
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
66
Emil Košút, SMER - SD
1 hlasov
67
Juraj Kotleba, SNS
1 hlasov
68
Juraj Štepnička, SNS
69
Pavol Suško, KSS
70
Róbert Lifka, Paliho Kapurková

Volebná účasť

21,93
%
2017 1. kolo
12,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,93%
2013 1. kolo 12,05%