Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
42,49%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
24,87%
Ľubomír Žabár NEKA
10,62%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,36%
Peter Palko KSS
7,51%
Marián Herdel NEKA
4,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kanaba, NEKA
107 hlasov
2
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
102 hlasov
3
Martin Dohál, NEKA
79 hlasov
4
Tibor Jankovský, SMER - SD
78 hlasov
5
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
74 hlasov
6
Martin Adamec, NEKA
67 hlasov
7
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
63 hlasov
8
Tomáš Vaňo, NEKA
60 hlasov
9
Stanislav Pastva, SMER - SD
58 hlasov
10
Miroslav Hlinka, SMER - SD
57 hlasov
11
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
54 hlasov
12
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
53 hlasov
13
Jaroslav Ridoško, SNS
53 hlasov
14
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
51 hlasov
15
Jaroslav Jambor, NEKA
51 hlasov
16
Ľubomír Žabár, NEKA
49 hlasov
17
Eduard Hartmann, SNS
48 hlasov
18
Milan Berec, SMER - SD
47 hlasov
19
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
46 hlasov
20
Daniel Beníček, SMER - SD
43 hlasov
21
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
39 hlasov
22
Martin Barčák, NEKA
39 hlasov
23
Iveta Kováčiková, SMER - SD
36 hlasov
24
Anton Beták, NEKA
35 hlasov
25
Emil Košút, SMER - SD
35 hlasov
26
Leo Kužela, NEKA
34 hlasov
27
Juraj Ondračka, SMER - SD
30 hlasov
28
Danica Birošová, NEKA
28 hlasov
29
Peter Palko, KSS
27 hlasov
30
Ján Hradský, NEKA
26 hlasov
31
Ľubomír Tunega, NEKA
26 hlasov
32
Eva Červeňanová, NEKA
25 hlasov
33
Jozef Hrdlička, KSS
25 hlasov
34
Vladimír Mojto, NEKA
24 hlasov
35
Janka Fabová, Paliho Kapurková
23 hlasov
36
Martina Beňovičová, NEKA
22 hlasov
37
Michal Križan, NEKA
22 hlasov
38
Lucia Štefancová, NEKA
22 hlasov
39
Miloslav Baco, NEKA
20 hlasov
40
Patrik Burian, NEKA
19 hlasov
41
Ľubomír Dvorský, NEKA
19 hlasov
42
Marta Šajbidorová, NEKA
18 hlasov
43
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
18 hlasov
44
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
17 hlasov
45
Tomáš Bečár, NEKA
17 hlasov
46
Valika Meravá, KSS
16 hlasov
47
Miroslav Kopčan, NEKA
16 hlasov
48
Martina Kebísková, NEKA
16 hlasov
49
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
16 hlasov
50
Jaroslav Šmíd, NEKA
15 hlasov
51
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
15 hlasov
52
Lenka Ďurechová, KSS
15 hlasov
53
Milan Kebísek, NEKA
15 hlasov
54
Peter Hlucháň, NEKA
15 hlasov
55
Dušan Štrauss, NaS - ns
15 hlasov
56
Juraj Kotleba, SNS
14 hlasov
57
Peter Hudec, KSS
14 hlasov
58
Ľubomír Štefánik, NEKA
14 hlasov
59
Marta Blahová, ĽS-HZDS
12 hlasov
60
Iveta Šipošová, KSS
11 hlasov
61
Alojz Švajda, NEKA
10 hlasov
62
Milan Blaško, SNS
9 hlasov
63
Pavol Suško, KSS
8 hlasov
64
Martin Chlapík, SNS
8 hlasov
65
Peter Brázda, SNS
6 hlasov
66
Ondrej Čapák, SNS
6 hlasov
67
Miroslav Zámečník, KSS
6 hlasov
68
Václav Vacula, 99%
3 hlasov
69
Juraj Štepnička, SNS
3 hlasov
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov

Volebná účasť

32,86
%
2017 1. kolo
15,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,86%
2013 1. kolo 15,78%