Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
47,23%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
24,85%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
11,29%
Ľubomír Žabár NEKA
8,21%
Marián Herdel NEKA
4,72%
Peter Palko KSS
3,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Berec, SMER - SD
257 hlasov
2
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
116 hlasov
3
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
106 hlasov
4
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
95 hlasov
5
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
92 hlasov
6
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
92 hlasov
7
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
83 hlasov
8
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
81 hlasov
9
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
79 hlasov
10
Emil Košút, SMER - SD
74 hlasov
11
Tibor Jankovský, SMER - SD
68 hlasov
12
Miroslav Hlinka, SMER - SD
64 hlasov
13
Stanislav Pastva, SMER - SD
64 hlasov
14
Juraj Ondračka, SMER - SD
59 hlasov
15
Jaroslav Ridoško, SNS
58 hlasov
16
Martin Adamec, NEKA
56 hlasov
17
Daniel Beníček, SMER - SD
53 hlasov
18
Tomáš Vaňo, NEKA
43 hlasov
19
Danica Birošová, NEKA
42 hlasov
20
Ján Kanaba, NEKA
41 hlasov
21
Miloslav Baco, NEKA
39 hlasov
22
Jaroslav Jambor, NEKA
39 hlasov
23
Ľubomír Žabár, NEKA
39 hlasov
24
Marta Šajbidorová, NEKA
38 hlasov
25
Iveta Kováčiková, SMER - SD
37 hlasov
26
Martin Barčák, NEKA
34 hlasov
27
Miroslav Kopčan, NEKA
30 hlasov
28
Eva Červeňanová, NEKA
30 hlasov
29
Eduard Hartmann, SNS
30 hlasov
30
Peter Palko, KSS
29 hlasov
31
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
28 hlasov
32
Jozef Hrdlička, KSS
27 hlasov
33
Tomáš Bečár, NEKA
26 hlasov
34
Leo Kužela, NEKA
25 hlasov
35
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
24 hlasov
36
Juraj Kotleba, SNS
24 hlasov
37
Marta Blahová, ĽS-HZDS
24 hlasov
38
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
23 hlasov
39
Peter Hudec, KSS
22 hlasov
40
Ľubomír Tunega, NEKA
21 hlasov
41
Alojz Švajda, NEKA
20 hlasov
42
Peter Hlucháň, NEKA
20 hlasov
43
Michal Križan, NEKA
20 hlasov
44
Martin Dohál, NEKA
20 hlasov
45
Patrik Burian, NEKA
19 hlasov
46
Lenka Ďurechová, KSS
19 hlasov
47
Jaroslav Šmíd, NEKA
18 hlasov
48
Ján Hradský, NEKA
18 hlasov
49
Vladimír Mojto, NEKA
17 hlasov
50
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
16 hlasov
51
Valika Meravá, KSS
16 hlasov
52
Anton Beták, NEKA
15 hlasov
53
Ľubomír Štefánik, NEKA
14 hlasov
54
Milan Kebísek, NEKA
14 hlasov
55
Lucia Štefancová, NEKA
13 hlasov
56
Dušan Štrauss, NaS - ns
13 hlasov
57
Miroslav Zámečník, KSS
13 hlasov
58
Martina Beňovičová, NEKA
13 hlasov
59
Janka Fabová, Paliho Kapurková
13 hlasov
60
Pavol Suško, KSS
12 hlasov
61
Iveta Šipošová, KSS
12 hlasov
62
Martina Kebísková, NEKA
12 hlasov
63
Ľubomír Dvorský, NEKA
11 hlasov
64
Milan Blaško, SNS
11 hlasov
65
Ondrej Čapák, SNS
10 hlasov
66
Juraj Štepnička, SNS
7 hlasov
67
Martin Chlapík, SNS
7 hlasov
68
Peter Brázda, SNS
4 hlasov
69
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
3 hlasov
70
Václav Vacula, 99%
2 hlasov

Volebná účasť

24,13
%
2017 1. kolo
15,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,13%
2013 1. kolo 15,17%