Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
37,23%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
37,23%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
6,38%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
6,38%
Marián Murín NEKA
4,26%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
2,13%
Andrea Starinská NK/NEKA
2,13%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
1,60%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,60%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Valocká, NEKA
80 hlasov
2
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
59 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
52 hlasov
4
Stanislav Thomka, NEKA
40 hlasov
5
Marián Krivuš, NEKA
34 hlasov
6
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
34 hlasov
7
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
34 hlasov
8
František Výrostko, NEKA
33 hlasov
9
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
31 hlasov
10
Branislav Zacharides, NEKA
30 hlasov
11
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
23 hlasov
12
Martin Hudec, NEKA
22 hlasov
13
Jozef Krištoffy, NEKA
21 hlasov
14
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
15
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
20 hlasov
16
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
17
Roman Maťko, SMER - SD
19 hlasov
18
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
19 hlasov
19
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
18 hlasov
20
Peter Majko, SNS
17 hlasov
21
Zdenko Kozák, SNS
17 hlasov
22
Martina Antošová, NEKA
17 hlasov
23
Peter Kašuba, NEKA
16 hlasov
24
Milan Ftorek, NEKA
16 hlasov
25
Marián Fedor, SMER - SD
14 hlasov
26
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
14 hlasov
27
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
13 hlasov
28
Lenka Sláviková, SMER - SD
13 hlasov
29
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
30
Bibiana Pánisová, SMER - SD
11 hlasov
31
Marek Belák, NEKA
11 hlasov
32
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
11 hlasov
33
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
34
Ján Kováčik, SMER - SD
10 hlasov
35
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
10 hlasov
36
Jozef Petráš, NEKA
10 hlasov
37
Miroslav Jánošík, SNS
10 hlasov
38
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
39
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
40
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
6 hlasov
41
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
42
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
43
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
44
Daniel Diškanec, NK/NEKA
6 hlasov
45
Viliam Komora, NK/NEKA
6 hlasov
46
Ľubomír Vaňko, NEKA
6 hlasov
47
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
48
Dušan Kričko, REPUBLIKA
6 hlasov
49
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
5 hlasov
50
Peter Had, ŽIVOT
5 hlasov
51
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
52
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
53
Alexander Velitš, KSS
4 hlasov
54
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
55
Katarína Spiššáková, KSS
3 hlasov
56
Miroslav Herák, KSS
3 hlasov
57
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
58
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
59
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
3 hlasov
60
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
61
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
62
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov
63
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
64
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
1 hlasov
65
Dušan Zachar, NK/NEKA

Volebná účasť

43,55 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,55 %
04.11. 2017 1. kolo 33,26 %
09.11. 2013 1. kolo 15,45 %