vyberte rok
Trebostovookres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
42,38%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30,46%
Peter Sagan ĽSNS
8,61%
Marián Murín NEKA
7,28%
Anton Martvoň NEKA
5,96%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
1,99%
Ján Mikolaj SNS
1,99%
Peter Cibulka NEKA
1,32%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

33,26
%
2017 1. kolo
15,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,26%
2013 1. kolo 15,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
48 hlasov
2
Tatiana Červeňová, SMER-SD
37 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
34 hlasov
4
František Výrostko, NEKA
33 hlasov
5
Zuzana Valocká, NEKA
32 hlasov
6
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
7
Marián Krivuš, NEKA
30 hlasov
8
Martin Hudec, SNS
24 hlasov
9
Róbert Ivaška, SMER-SD
24 hlasov
10
Patrik Antal, NEKA
24 hlasov
11
Peter Kašuba, NEKA
23 hlasov
12
Branislav Zacharides, NEKA
21 hlasov
13
Tomáš Zanovit, NEKA
21 hlasov
14
Zdenko Kozák, SNS
21 hlasov
15
Slavomír Šuch, SMER-SD
20 hlasov
16
Jaroslav Brzák, NEKA
20 hlasov
17
Stanislav Rohoň, NEKA
19 hlasov
18
Katarína Tomášová, SMER-SD
19 hlasov
19
Imrich Žigo, NEKA
19 hlasov
20
Milan Horňák, NEKA
18 hlasov
21
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
22
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
23
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
24
Marek Straka, SMER-SD
15 hlasov
25
Marián Fedor, SMER-SD
15 hlasov
26
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
27
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
28
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
29
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
30
Marcel Maťovčík, NEKA
12 hlasov
31
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
32
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
33
Miroslav Mazúr, NEKA
11 hlasov
34
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
35
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
36
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
37
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
38
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
39
Štefan Balošák, SMER-SD
10 hlasov
40
Eva Milučká, SNS
9 hlasov
41
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
42
Jozef Petráš, SMER-SD
9 hlasov
43
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
7 hlasov
44
Pavol Zemko, NEKA
7 hlasov
45
Dana Šinálová, SNS
5 hlasov
46
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
5 hlasov
47
Ivan Gondáš, SNS
5 hlasov
48
Alexander Velitš, VZDOR
4 hlasov
49
Miroslav Herák, KSS
4 hlasov
50
Ján Burda, MOST - HÍD
3 hlasov
51
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
52
Martin Čanády, SNS
2 hlasov
53
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
2 hlasov
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE