Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
60,94%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
20,31%
Igor Ryban NEKA
17,19%
Juraj Pavlovič KSS
1,56%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Katarína Tomášová, SMER - SD
29 hlasov
2
Tatiana Červeňová, SMER - SD
25 hlasov
3
Tomáš Zanovit, SNS
19 hlasov
4
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
16 hlasov
6
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
7
Marián Fedor, SMER - SD
15 hlasov
8
Zdenko Kozák, NEKA
14 hlasov
9
Róbert Ivaška, SMER - SD
13 hlasov
10
Štefan Balošák, SMER - SD
11 hlasov
11
Peter Vons, NEKA
11 hlasov
12
Tibor Adamko, NEKA
11 hlasov
13
Vladimír Polakovič, NEKA
11 hlasov
14
Nadežda Šugrová, SMER - SD
9 hlasov
15
Peter Kašuba, NEKA
8 hlasov
16
Miroslav Mazúr, SMER - SD
7 hlasov
17
Juraj Antal, NEKA
6 hlasov
18
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
19
Stanislav Rohoň, NEKA
6 hlasov
20
Matej Bórik, NEKA
6 hlasov
21
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
5 hlasov
22
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
23
Peter Belica, NEKA
5 hlasov
24
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
3 hlasov
25
Marek Pavlovič, KSS
3 hlasov
26
Róbert Gottlieb, NEKA
3 hlasov
27
Zita Prívozníková, KSS
3 hlasov
28
Milan Benko, NEKA
3 hlasov
29
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
30
Oxana Tkáčová, NP
3 hlasov
31
Miroslav Mlynár, SMER - SD
3 hlasov
32
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
2 hlasov
33
Marcel Vajzer, NP
2 hlasov
34
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
36
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
2 hlasov
37
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
38
Ján Mičko, KSS
2 hlasov
39
Danica Medvecká, KSS
2 hlasov
40
Peter Maruniak, EDS
2 hlasov
41
Pavol Krišpinský, PD
2 hlasov
42
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
43
Martin Tanevski, KSS
2 hlasov
44
Ľubomír Vaňko, NEKA
1 hlasov
45
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov
46
Ľubomír Kolár, KSS
1 hlasov
47
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Július Morgoš, OKS, NOVA
1 hlasov
49
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
50
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
51
Milan Nemček, EDS
52
František Kurhajec, ĽS-HZDS
53
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
54
Peter Šimkovič, NEKA

Volebná účasť

33,26
%
2017 1. kolo
15,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,26%
2013 1. kolo 15,45%