Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
59,26%
Rudolf Bauer KDS
40,74%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,40%
Rudolf Bauer KDS
20,99%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,78%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,62%
Dominika Palaščáková NOVA
5,01%
Jozef Holečko NEKA
2,43%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,37%
Jaroslav Džunko NEKA
2,24%
Lukáš Sisák KSS
2,18%
Ivan Kuhn OKS
0,98%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Kolesár, NEKA
1 205 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
1 156 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
855 hlasov
4
Rastislav Petrovič, SMER - SD
853 hlasov
5
Vladimír Dvorový, SMER - SD
801 hlasov
6
Róbert Puci, SMER - SD
795 hlasov
7
Martin Begala, NEKA
778 hlasov
8
Gejza Gore, NEKA
732 hlasov
9
Miroslav Tóth, SMER - SD
680 hlasov
10
Juliana Pašková, NEKA
646 hlasov
11
Juraj Selecký, NEKA
615 hlasov
12
Jaroslav Soták, NEKA
615 hlasov
13
Ľubomír Princík, NEKA
596 hlasov
14
František Tomko, NEKA
589 hlasov
15
Ľubomír Bulla, NEKA
570 hlasov
16
Štefan Duč, NEKA
520 hlasov
17
Jana Mondiková, SMER - SD
502 hlasov
18
Magdaléna Haburová, NEKA
490 hlasov
19
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
481 hlasov
20
Igor Balog, SRÚS
400 hlasov
21
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
399 hlasov
22
Zlatica Čeplíková, NEKA
370 hlasov
23
Tichomír Kačo, NEKA
292 hlasov
24
Štefan Tatranský, KSS
278 hlasov
25
Ladislav Bodnár, NEKA
256 hlasov
26
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
256 hlasov
27
Jozef Horváth, SMER - SD
218 hlasov
28
Iveta Kohanová, NEKA
185 hlasov
29
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
177 hlasov
30
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
174 hlasov
31
Andrej Kocák, MS
160 hlasov
32
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
156 hlasov
33
Miloš Kubica, NEKA
152 hlasov
34
Martin Galgoczy, NEKA
140 hlasov
35
Vladimír Juroš, MS
138 hlasov
36
Ladislav Szilágyi, SaS
130 hlasov
37
Terézia Kačová, NOVA
118 hlasov
38
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
101 hlasov
39
Peter Figeľ, DS
98 hlasov
40
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
83 hlasov
41
Jaroslav Konečný, NEKA
58 hlasov
42
Katarína Mischurová, NEKA
57 hlasov
43
Miloš Ferko, NOVA
56 hlasov
44
Ján Tomáš, NEKA
56 hlasov
45
Tibor Jánošík, NOVA
48 hlasov
46
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
47 hlasov
47
Ján Lukáč, SMS
47 hlasov
48
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
44 hlasov
49
Michaela Kapustníková, NOVA
43 hlasov
50
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
51
Ľudovít Tóth, SĽS
40 hlasov
52
Robert Engel, NEKA
40 hlasov
53
Edita Anthony, SaS
38 hlasov
54
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
34 hlasov
55
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
28 hlasov
56
Aneta Horváthová, EDS
25 hlasov
57
Ladislav Illés, SMK-MKP
24 hlasov
58
Csaba Furik, SMK-MKP
23 hlasov
59
József Kopasz, SMK-MKP
22 hlasov
60
František Kolbaský, ÚSVIT
20 hlasov
61
Pavel Szijjártó, SĽS
18 hlasov
62
Mikuláš Balog, EDS
17 hlasov
63
Peter Pető, NEKA
17 hlasov
64
László Farkas, SMK-MKP
15 hlasov
65
Matúš Hada, KĽS
13 hlasov
66
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
12 hlasov
67
Mária Szuperák, SMK-MKP
11 hlasov

Volebná účasť

23,80
%
2017 1. kolo
9,69
%
2013 2. kolo
21,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,80%
2013 2. kolo 9,69%
2013 1. kolo 21,41%