vyberte rok
Trebeľovceokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
45,42%
Marian Kotleba ĽSNS
19,58%
Igor Kašper NEKA
12,92%
Pavel Greksa NEKA
8,33%
Martin Juhaniak NEKA
6,25%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,25%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,25%
Milan Urbáni SMS
1,25%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,83%
Alena Piovarčiová NP
0,83%
Miroslav Gálik NAS
0,42%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,42%
Znenek Očovan NAJ
0,42%
Jozef Sásik SĽSAH
0,42%
Jozef Šimko NEKA
0,42%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

32,75
%
2017 1. kolo
24,42
%
2013 2. kolo
26,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,75%
2013 2. kolo 24,42%
2013 1. kolo 26,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
104 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
79 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
62 hlasov
4
Pavol Baculík, NEKA
48 hlasov
5
Pavel Greksa, NEKA
43 hlasov
6
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
7
Juraj Pelč, NEKA
42 hlasov
8
Péter Csúsz, SMK-MKP
36 hlasov
9
Karol Ferencz, MOST - HÍD
29 hlasov
10
Attila Agócs, MOST - HÍD
28 hlasov
11
Jana Haláková, SMER-SD
26 hlasov
12
Pavol Križo, SNS
24 hlasov
13
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
14
Péter György, SMK-MKP
22 hlasov
15
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
20 hlasov
16
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
17
Lukáš Čavoj, NEKA
18 hlasov
18
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
16 hlasov
19
Denisa Nincová, NEKA
16 hlasov
20
Ján Mičuda, SMER-SD
16 hlasov
21
László Kerekes, SMK-MKP
14 hlasov
22
Marian Šulek, KSS
10 hlasov
23
Ján Svoreň, KSS
10 hlasov
24
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
26
Lucia Kašiarová, KSS
8 hlasov
27
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
8 hlasov
28
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
30
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
31
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
32
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
33
Milan Alberti, NEKA
5 hlasov
34
Štefan Kertész, MOST - HÍD
5 hlasov
35
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Tibor Tóth, MOST - HÍD
5 hlasov
37
István Mázik, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
38
Jozef Bari, SRK
3 hlasov
39
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
40
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
41
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
42
Július Čipčala, SRK
1 hlasov
43
Zoltán Balog, NEKA
1 hlasov
44
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov