Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
70,59%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
29,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
58,82%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
11,76%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,82%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,88%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,88%
Dominika Palaščáková NOVA
2,94%
Jaroslav Džunko NEKA
2,94%
Jozef Holečko NEKA
2,94%
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
14 hlasov
2
Viktor Dulina, NEKA
11 hlasov
3
Dominika Palaščáková, NOVA
10 hlasov
4
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
5
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
6
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
7
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
8
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
9
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
10
František Petro, SMER - SD
5 hlasov
11
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
12
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
13
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
14
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
16
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
17
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
18
Ľubomír Šimko, SMER - SD
3 hlasov
19
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
21
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
22
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
23
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
24
Jozef Holečko, NEKA
3 hlasov
25
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
26
Michal Rečka, SMER - SD
3 hlasov
27
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
28
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
29
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
30
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
31
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
32
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
33
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
34
Jozef Konkoly, SMER - SD
2 hlasov
35
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
36
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
37
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
38
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
39
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
40
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
41
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
42
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
43
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
44
Marián Kertész, PD
45
Jozef Koňa, SĽS
46
István Zachariaš, SMK-MKP
47
Roman Horváth, SRÚS
48
Ľubica Holováčová, SĽS
49
Róbert Čarny, SNS
50
Július Grulyo, NEKA
51
Alexander Bimbo, SRÚS
52
Ladislav Bartók, NEKA
53
Božena Letková, NEKA
54
Elena Majancsíková, SĽS
55
Ján Mikloš, KSS
56
Peter Palaščák, SOĽ
57
Jozef Tischler, SĽS
58
László Iván, SMK-MKP
59
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
60
Ladislav Vojtko, KSS
61
Anton Király, SMK-MKP

Volebná účasť

40,11
%
2017 1. kolo
20,85
%
2013 2. kolo
20,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,11%
2013 2. kolo 20,85%
2013 1. kolo 20,85%