Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
69,90%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
13,59%
Milan Belica NEKA
8,74%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,91%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,94%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,97%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,97%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,97%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Martin Kusenda NEKA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
66 hlasov
2
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
59 hlasov
3
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
54 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
50 hlasov
5
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
49 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37 hlasov
8
Jozef Jobbágy, NEKA
31 hlasov
9
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
10
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
22 hlasov
11
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
8 hlasov
12
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
7 hlasov
13
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
7 hlasov
14
István Samu, NEKA
6 hlasov
15
Peter Antal, Progresívne Slovensko
6 hlasov
16
Zsolt Feszty, NEKA
5 hlasov
17
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
18
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
5 hlasov
19
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
5 hlasov
20
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
4 hlasov
21
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
22
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
4 hlasov
23
Péter Korpás, NEKA
3 hlasov
24
Gyula Köles, NK/NEKA
3 hlasov
25
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
26
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
27
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
28
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
2 hlasov
29
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
30
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
2 hlasov
31
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
32
Roman Németh, SMER - SD, SNS
2 hlasov
33
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
2 hlasov
34
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
35
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
36
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
37
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
38
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
39
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...

Volebná účasť

20,23 %

Historický vývoj

29.10. 2022 20,23 %
04.11. 2017 1. kolo 29,12 %
23.11. 2013 2. kolo 11,55 %
09.11. 2013 1. kolo 16,21 %