Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
40,00%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
25,07%
Milan Belica NEKA
14,67%
Martin Kusenda NEKA
8,00%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,80%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,20%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,60%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,33%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,07%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,27%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
104 hlasov
2
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
97 hlasov
3
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
71 hlasov
4
Marcel Filaga, NEKA
70 hlasov
5
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
6
Stanislav Petráš, NEKA
64 hlasov
7
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
63 hlasov
8
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
55 hlasov
9
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
52 hlasov
10
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
11
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
12
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
50 hlasov
13
Miloš Rybár, NEKA
46 hlasov
14
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
15
Marek Šimunek, NEKA
44 hlasov
16
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
39 hlasov
17
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
18
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
34 hlasov
19
Judita Laššáková, NEKA
32 hlasov
20
Martin Búry, NEKA
32 hlasov
21
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
22
Jozef Zaťko, NK/NEKA
26 hlasov
23
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
24
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
21 hlasov
25
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
26
Otokar Klein, NEKA
19 hlasov
27
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
28
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
29
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
16 hlasov
30
Peter Podbehlý, NEKA
16 hlasov
31
Erik Kliment, NEKA
15 hlasov
32
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
15 hlasov
33
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
34
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
35
Gabriel Katona, NEKA
11 hlasov
36
Adam Meško, DOMOV-NS
11 hlasov
37
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
38
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
39
Pavol Timko, REPUBLIKA
10 hlasov
40
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
41
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
42
Michal Prešinský, REPUBLIKA
10 hlasov
43
Richard Gajdoš, NEKA
10 hlasov
44
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
45
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
9 hlasov
46
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
47
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
8 hlasov
48
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
49
František Slávik, Progresívne Slovensko
7 hlasov
50
Alena Jaššová, REPUBLIKA
7 hlasov
51
Peter Chmelo, REPUBLIKA
7 hlasov
52
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
7 hlasov
53
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
7 hlasov
54
Denis Gondžala, REPUBLIKA
7 hlasov
55
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
6 hlasov
56
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
57
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
58
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
59
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
60
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
61
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
62
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
63
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
64
Miroslav Kleman, NK/NEKA
2 hlasov
65
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
66
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
67
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
68
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
69
Dušan Pukanec, NK/NEKA
1 hlasov
70
Ivan Katona, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

50,76 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,76 %
04.11. 2017 1. kolo 24,67 %
23.11. 2013 2. kolo 17,37 %
09.11. 2013 1. kolo 18,73 %