Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
27,36%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
25,66%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
18,87%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,74%
Martin Kusenda NEKA
5,85%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,72%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,40%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,21%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,08%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,94%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
240 hlasov
2
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
150 hlasov
3
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
142 hlasov
4
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
129 hlasov
5
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
120 hlasov
6
Jozef Stankovský, NEKA
117 hlasov
7
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
109 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
100 hlasov
9
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
76 hlasov
10
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
64 hlasov
11
Marian Fázik, NK/NEKA
64 hlasov
12
Matúš Hubinský, NEKA
57 hlasov
13
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
57 hlasov
14
Peter Kochan, NEKA
55 hlasov
15
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
16
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
49 hlasov
17
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
18
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
46 hlasov
19
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
44 hlasov
20
Oľga Hudoková, NK/NEKA
42 hlasov
21
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
22
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
23
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
24
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
25
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
26
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
29 hlasov
27
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
28 hlasov
28
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
27 hlasov
29
Martin Dočkalik, NEKA
26 hlasov
30
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
31
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
32
Martin Tarčák, NK/NEKA
19 hlasov
33
Jaroslav Blina, KSS
18 hlasov
34
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
17 hlasov
35
Renáta Kirková, NK/NEKA
17 hlasov
36
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
37
Anton Švec, KSS
13 hlasov
38
Ľubomíra Švecová, KSS
9 hlasov
39
Ján Mlynár, REPUBLIKA
9 hlasov
40
Adam Jamrich, KSS
9 hlasov
41
David Gerhát, KSS
9 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
4 hlasov

Volebná účasť

49,17 %

Historický vývoj

29.10. 2022 49,17 %
04.11. 2017 1. kolo 31,31 %
23.11. 2013 2. kolo 14,26 %
09.11. 2013 1. kolo 16,95 %