Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
65,38%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30,77%
Štefan Straka KSS
3,85%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
26 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
11 hlasov
3
Ján Čižik, 99%, PaS
6 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
6 hlasov
5
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
7
Michal Džuka, SOĽ
4 hlasov
8
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
9
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
10
Ladislav Hromada, NOVA
2 hlasov
11
Juraj Kuročka, SMER - SD
2 hlasov
12
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
13
Štefan Straka, KSS
2 hlasov
14
Lukáš Bičej, KOS
2 hlasov
15
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
16
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
17
Ľubomír Lukič, SMER - SD
2 hlasov
18
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
19
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
20
Dušan Molek, SMER - SD
1 hlasov
21
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
22
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
23
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
24
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
25
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
26
Jozef Berta, SMER - SD
1 hlasov
27
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
28
Marcela Pčolinská, NOVA
1 hlasov
29
Ján Šimko, NaS - ns
1 hlasov
30
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
31
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
32
Jozef Džurdženík, SNS
33
Pavol Drobný, SĽS
34
Marek Cerula, SNS
35
Miroslav Gešper, NEKA
36
Dávid Capik, SNS
37
Miroslav Hlavatý, SĽS
38
Vincent Antoš, KSS
39
Dušan Haľko, SNS
40
Peter Jacko, EDS
41
Miroslava Urbanová, NaS - ns
42
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
43
Ľubomír Pidany, SĽS
44
Milan Reich, KOS
45
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
46
Paulína Sopková, NaS - ns
47
Pavol Štefanko, EDS
48
Jozef Tomašik, SNS
49
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50
Monika Palková, Z-SNP
51
Peter Ondko, NEKA
52
Alfonz Kaliaš, SRÚS
53
Miroslav Kaliaš, SRK
54
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
55
Jozef Karchňák, ÚSVIT
56
Ján Katriňák, SRK
57
Anton Korba, NEKA
58
Mária Kurovská, NaS - ns
59
Eva Lenková, NaS - ns
60
Ján Macuga, EDS
61
Helena Vancáková, 99%, PaS

Volebná účasť

31,46 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 36,95 %
09.11. 2013 1. kolo 31,46 %