vyberte rok
Tovarnéokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
56,33%
Jozef Mihalčin ĽSNS
19,67%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
14,67%
František Oľha Šanca
4,00%
Ján Garaj NEKA
1,67%
Miroslav Škvarek SNS
1,67%
František Bednár NAJ
1,00%
Andrej Gmitter NEKA
1,00%
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

35,18
%
2017 1. kolo
34,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,18%
2013 1. kolo 34,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Obický, NEKA
154 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
146 hlasov
3
Jozef Baran, SMER-SD
88 hlasov
4
Jozef Berta, SMER-SD
79 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
78 hlasov
6
Andrej Krišanda, SNS
74 hlasov
7
Štefan Hreha, SMER-SD
64 hlasov
8
Ján Ragan, NEKA
50 hlasov
9
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
10
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
11
Ľubomír Lukič, SMER-SD
45 hlasov
12
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
13
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
14
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
32 hlasov
15
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
16
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
17
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
18
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
19
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
20
Blažena Matisová, NEKA
27 hlasov
21
Alfonz Kobielský, NEKA
25 hlasov
22
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
23
Ľubomír Pidaný, SNS
20 hlasov
24
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
25
Peter Kocák, NEKA
15 hlasov
26
Miroslav Gešper, NEKA
15 hlasov
27
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
28
Marta Vagaská, SNS
14 hlasov
29
Miroslava Urbanová, NaS - ns
13 hlasov
30
Zuzana Zavadská, SZ
11 hlasov
31
Peter Novák, SNS
11 hlasov
32
Ondrej Hreha, SZS
10 hlasov
33
Ján Laco, ŠANCA
9 hlasov
34
Peter Treciak, NaS - ns
8 hlasov
35
Miroslav Baník, NEKA
8 hlasov
36
Vincent Antoš, KSS
7 hlasov
37
Dušan Vilenik, SNS
7 hlasov
38
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
39
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
6 hlasov
40
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
41
Samuel Bruss, NEKA
4 hlasov
42
Martina Hliboká, SOĽ
3 hlasov
43
Ján Katriňák, RIS
3 hlasov
44
Ivan Koščík, NEKA
3 hlasov
45
Miroslav Kroka, NP
3 hlasov
46
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasov
47
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
48
Michal Huňák, EDS
2 hlasov
49
Štefan Straka, NEKA
2 hlasov
50
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
51
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
52
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
53
Jozef Karchňak, ÚSVIT
54
Monika Palková, SP