Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
67,06%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14,90%
Jozef Mihalčin SĽS
5,88%
Štefan Straka KSS
4,31%
Dorota Bujňáková NP
1,96%
Anton Korba NEKA
1,57%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,57%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,57%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Molek, SMER - SD
189 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
135 hlasov
3
Ján Ragan, SMER - SD
132 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER - SD
127 hlasov
5
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
105 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER - SD
93 hlasov
7
Jozef Berta, SMER - SD
88 hlasov
8
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41 hlasov
9
Marcela Pčolinská, NOVA
40 hlasov
10
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35 hlasov
11
Marta Baniková, 99%, PaS
34 hlasov
12
Ján Čižik, 99%, PaS
28 hlasov
13
Jozef Mihalčin, SĽS
22 hlasov
14
Ján Popaďak, 99%, PaS
21 hlasov
15
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
16
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
17
Ladislav Hromada, NOVA
14 hlasov
18
Ján Šimko, NaS - ns
12 hlasov
19
Miroslav Gešper, NEKA
12 hlasov
20
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
21
Štefan Straka, KSS
10 hlasov
22
Eva Lenková, NaS - ns
9 hlasov
23
Miroslava Urbanová, NaS - ns
9 hlasov
24
Dušan Haľko, SNS
8 hlasov
25
Jozef Džurdženík, SNS
8 hlasov
26
Ľubomír Pidany, SĽS
7 hlasov
27
Dávid Capik, SNS
7 hlasov
28
Milan Madura, ĽS-HZDS
7 hlasov
29
Peter Ondko, NEKA
6 hlasov
30
Michal Džuka, SOĽ
5 hlasov
31
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
32
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
33
Rastislav Košalko, KOS
5 hlasov
34
Ján Jevín, SNS
4 hlasov
35
Monika Palková, Z-SNP
4 hlasov
36
Anton Korba, NEKA
4 hlasov
37
Helena Vancáková, 99%, PaS
4 hlasov
38
Peter Jacko, EDS
4 hlasov
39
Pavol Drobný, SĽS
3 hlasov
40
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
41
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
43
Marek Cerula, SNS
3 hlasov
44
Emília Rujaková, SĽS
3 hlasov
45
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
3 hlasov
46
Anton Pavúk, NOVA
3 hlasov
47
Paulína Sopková, NaS - ns
2 hlasov
48
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
50
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
51
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
52
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
53
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
54
Milan Reich, KOS
1 hlasov
55
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
56
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
57
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
58
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
59
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
60
Lukáš Bičej, KOS
61
Pavol Štefanko, EDS

Volebná účasť

35,18
%
2017 1. kolo
34,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,18%
2013 1. kolo 34,66%