vyberte rok
Topoľníkyokres Dunajská Streda

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
70,91%
Konrád Rigó Most-Híd
23,13%
Tibor Mikuš NEKA
4,29%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
0,97%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0,55%
Márius Novák NP
0,14%

Volebná účasť

28,47
%
2017 1. kolo
31,81
%
2013 2. kolo
31,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,47%
2013 2. kolo 31,81%
2013 1. kolo 31,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Bacsó, SMK-MKP
559 hlasov
2
József Menyhárt, SMK-MKP
408 hlasov
3
Zoltán Hájos, SMK-MKP
341 hlasov
4
Iván Fenes, SMK-MKP
327 hlasov
5
Ladislav Polák, SMK-MKP
310 hlasov
6
Károly Földes, NEKA
241 hlasov
7
Marian Soóky, SMK-MKP
232 hlasov
8
Rozália Hervay, SMK-MKP
224 hlasov
9
Csaba Orosz, SMK-MKP
188 hlasov
10
Konrád Rigó, MOST - HÍD
185 hlasov
11
Zoltán Horváth, NEKA
159 hlasov
12
František Vangel, MOST - HÍD
152 hlasov
13
Alexander Dakó, NEKA
115 hlasov
14
Ferenc Berényi, ĽS Naše Slovensko
105 hlasov
15
Albin Varga, MOST - HÍD
99 hlasov
16
Irén Sárközy, MOST - HÍD
98 hlasov
17
Ján Berceli, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
18
Gabriela Józan Horváth, MOST - HÍD
66 hlasov
19
Kristian Kovács, MOST - HÍD
53 hlasov
20
Edita Lysinová, MOST - HÍD
48 hlasov
21
Ivan Seňan, MOST - HÍD
48 hlasov
22
Róbert Horváth, MKDA-MKDSZ
39 hlasov
23
Richard Kmeť, SMER-SD
33 hlasov
24
Zsolt Sidó, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
25
Pavol Sebök, NEKA
33 hlasov
26
Marian Bölcs, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
27
Zuzana Tóthová, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
28
Renáta Klauková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
29
Robert Tánczos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
30
Štefan Horony, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
31
Emília Danišová, NAJ
20 hlasov
32
Jozef Narancsik, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
33
Jozef Samek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
34
Dagmar Fuseková, NP
14 hlasov
35
Jakub Nagy, SZSZO
10 hlasov
36
Ivan Husár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
37
Iveta Fajnorová, NAJ
8 hlasov
38
Peter Súlovský, SNS
3 hlasov