Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
74,70%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
12,85%
Milan Belica NEKA
4,02%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,81%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,01%
Martin Kusenda NEKA
1,61%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,80%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,80%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,40%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
159 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
142 hlasov
3
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
136 hlasov
4
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
134 hlasov
5
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
133 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
78 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
62 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
47 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NEKA
42 hlasov
10
Zsolt Feszty, NEKA
34 hlasov
11
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
30 hlasov
12
Peter Antal, Progresívne Slovensko
29 hlasov
13
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
28 hlasov
14
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
23 hlasov
15
Péter Korpás, NEKA
23 hlasov
16
István Samu, NEKA
22 hlasov
17
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
18
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
19 hlasov
19
Gyula Köles, NK/NEKA
19 hlasov
20
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
21
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
22
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
23
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
24
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
25
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
11 hlasov
26
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
27
Roman Németh, SMER - SD, SNS
9 hlasov
28
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
29
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
8 hlasov
30
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
31
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
32
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
33
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
34
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
6 hlasov
35
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
36
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
37
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
38
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
39
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
1 hlasov
40
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk

Volebná účasť

45,60 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,60 %
04.11. 2017 1. kolo 18,45 %
23.11. 2013 2. kolo 13,35 %
09.11. 2013 1. kolo 17,21 %