Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
96,63%
Milan Belica SMER - SD
3,37%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
83,19%
Milan Belica SMER - SD
5,31%
Peter Oremus NEKA
3,54%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
2,65%
Robert Dick MS
2,65%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,77%
Viliam Mokraň KĽS
0,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Földes, SMK-MKP
72 hlasov
2
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
72 hlasov
3
Rozália Szalay, SMK-MKP
54 hlasov
4
Árpád Horváth, SMK-MKP
52 hlasov
5
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
46 hlasov
6
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
45 hlasov
7
Attila Petheő, SMK-MKP
43 hlasov
8
Olga Szabó, SMK-MKP
41 hlasov
9
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
10
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
11
Norbert Becse, SMK-MKP
27 hlasov
12
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
27 hlasov
13
László Stubendek, SMK-MKP
27 hlasov
14
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
15
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
16
Anton Marek, NEKA
23 hlasov
17
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
18
György Batta, NEKA
11 hlasov
19
Károly Less, NEKA
6 hlasov
20
Milan Lehocký, NEKA
6 hlasov
21
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
6 hlasov
22
Miroslav Adamik, NEKA
5 hlasov
23
Ladislav Tóth, KSS
4 hlasov
24
Robert Dick, MS
4 hlasov
25
Mária Csákiová, MS
3 hlasov
26
Peter Getler, SMS
3 hlasov
27
Karel Krejčí, KSS
3 hlasov
28
Pavol Tausk, KSS
2 hlasov
29
Lívia Csíková, MS
2 hlasov
30
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
2 hlasov
31
Tibor Mayer, NEKA
2 hlasov
32
Jozef Petráš, KSS
2 hlasov
33
Tamara Podmanická, SMS
2 hlasov
34
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
1 hlasov
35
Ján Pikor, NEKA
1 hlasov
36
Milan Opálka, KSS
1 hlasov

Volebná účasť

18,45
%
2017 1. kolo
13,35
%
2013 2. kolo
17,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,45%
2013 2. kolo 13,35%
2013 1. kolo 17,21%