Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
57,14%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
42,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
48,48%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
18,18%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
15,15%
Karol Konárik SNS
6,06%
Andrea Jenčíková NP
3,03%
Emil Samko KĽS
3,03%
Jaroslav Sekerka KSS
3,03%
Pavel Chovanec ÚSVIT
3,03%
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mičuda, KDH, SMER - SD
426 hlasov
2
Vladimír Rehánek, KDH, SMER - SD
229 hlasov
3
Branislav Hámorník, KDH, SMER - SD
227 hlasov
4
Pavel Greksa, 99%
87 hlasov
5
Juraj Pelč, NEKA
86 hlasov
6
Rudolf Slivka, ND
73 hlasov
7
Pavol Baculík, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
68 hlasov
8
Zaher Mahmoud, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
64 hlasov
9
Milan Spodniak, HZD, ĽS-HZDS
51 hlasov
10
Mária Salajová, KSS
47 hlasov
11
Ján Karman, KSS
40 hlasov
12
Martin Olšiak, SNS
28 hlasov
13
Miroslav Morháč, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
27 hlasov
14
Ľubomír Činčura, NEKA
27 hlasov
15
Ján Kašiar, KSS
23 hlasov
16
Ján Poničan, SNS
18 hlasov
17
Peter Juhász, SMK-MKP
18 hlasov
18
Radoslav Čičmanec, ASV
17 hlasov
19
František Auxt, SMK-MKP
15 hlasov
20
Zoltán Bán, SMK-MKP
15 hlasov
21
Vojtech Szajkó, NEKA
13 hlasov
22
Csaba Horváth, NEKA
13 hlasov
23
Tibor Balog, SMS
13 hlasov
24
Vladimír Cirbus, NEKA
13 hlasov
25
Monika Albertiová, 99%
12 hlasov
26
Ladislav Rigó, SMK-MKP
12 hlasov
27
Alena Rezková, NEKA
11 hlasov
28
Ján Krahulec, KSS
11 hlasov
29
Michal Novodomský, SMS
11 hlasov
30
Marian Šulek, KSS
11 hlasov
31
Milan Ďurák, SNS
11 hlasov
32
Jozef Šimko, NEKA
10 hlasov
33
Marian Bozó, SMS
10 hlasov
34
František Kelemen, SĽS
9 hlasov
35
Radovan Konečný, MOST - HÍD
8 hlasov
36
Péter Csúsz, SMK-MKP
8 hlasov
37
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
38
Štefan Kertész, MOST - HÍD
7 hlasov
39
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
40
Silvia Vargová, MOST - HÍD
7 hlasov
41
Ondrej Drugda, SĽS
7 hlasov
42
Karol Márkuš, PD
7 hlasov
43
Marcel Hudec, PD
6 hlasov
44
Peter Pánik, SĽS
5 hlasov
45
Igor Sivok, PD
5 hlasov
46
Attila Agócs, NEKA
5 hlasov
47
Vojtech Botoš, SRK
4 hlasov
48
Katarína Sabová, PD
4 hlasov
49
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
50
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
51
Róbert Eibner, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
53
Ján Antal, ÚSVIT
2 hlasov
54
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
1 hlasov
55
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
56
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
57
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
58
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
59
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
60
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
61
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
1 hlasov
62
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
63
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
1 hlasov
64
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
65
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
66
Dušan Faško, KSS
67
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
68
Romana Antalová, ÚSVIT
69
Péter György, SMK-MKP
70
Katarína Horváth, KĽS
71
Peter Vraniak, ÚSVIT
72
Peter Vetrák, SĽS
73
Aneta Vargicová, SNS
74
Jana Uhrinová, SNS
75
Dušan Širák, KSS
76
Jaroslav Suja, NEKA
77
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
78
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
79
Veronika Rízová, KSS
80
Jozef Pupala, KSS
81
Renáta Puhlová, PD
82
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
83
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
84
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
85
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
86
Anna Kekeňáková, KSS
87
Samuel Zubo, KSS

Volebná účasť

45,73
%
2017 1. kolo
9,58
%
2013 2. kolo
28,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,73%
2013 2. kolo 9,58%
2013 1. kolo 28,08%