vyberte rok
Tomášovceokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48,24%
Marian Kotleba ĽSNS
26,55%
Pavel Greksa NEKA
7,56%
Igor Kašper NEKA
7,39%
Martin Juhaniak NEKA
4,20%
Milan Urbáni SMS
1,18%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,84%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,84%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,84%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,67%
Miroslav Gálik NAS
0,67%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,67%
Jozef Sásik SĽSAH
0,17%
Jozef Šimko NEKA
0,17%
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

51,99
%
2017 1. kolo
2017 1. kolo 51,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mičuda, SMER-SD
480 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
190 hlasov
3
Jana Haláková, SMER-SD
154 hlasov
4
Juraj Pelč, NEKA
135 hlasov
5
Pavol Baculík, NEKA
116 hlasov
6
Rudolf Slivka, SNS
113 hlasov
7
Pavel Greksa, NEKA
112 hlasov
8
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
9
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
69 hlasov
10
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
62 hlasov
11
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
12
Pavol Križo, SNS
55 hlasov
13
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
14
Denisa Nincová, NEKA
53 hlasov
15
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
16
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
17
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
41 hlasov
18
Lukáš Čavoj, NEKA
34 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
20
Attila Agócs, MOST - HÍD
22 hlasov
21
Lucia Kašiarová, KSS
20 hlasov
22
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
23
Milan Alberti, NEKA
19 hlasov
24
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
18 hlasov
25
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
26
Ján Svoreň, KSS
12 hlasov
27
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
28
Péter Csúsz, SMK-MKP
9 hlasov
29
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
30
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
31
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
32
László Kerekes, SMK-MKP
6 hlasov
33
Štefan Kertész, MOST - HÍD
5 hlasov
34
Tibor Tóth, MOST - HÍD
4 hlasov
35
Marian Šulek, KSS
4 hlasov
36
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
4 hlasov
37
Karol Ferencz, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Július Čipčala, SRK
4 hlasov
39
Zoltán Balog, NEKA
4 hlasov
40
Jozef Bari, SRK
3 hlasov
41
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
3 hlasov
42
Péter György, SMK-MKP
2 hlasov
43
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
44
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov