Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
64,86%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
35,14%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
46,01%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
33,76%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
10,05%
Karol Konárik SNS
5,15%
Ondrej Binder NEKA
2,19%
Andrea Jenčíková NP
0,77%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,64%
Ladislav Fízik ASV
0,52%
Jaroslav Sekerka KSS
0,52%
Emil Samko KĽS
0,26%
Jozef Sásik SĽS
0,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
537 hlasov
2
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
334 hlasov
3
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
288 hlasov
4
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
268 hlasov
5
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
251 hlasov
6
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
217 hlasov
7
Jaroslav Suja, NEKA
190 hlasov
8
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
97 hlasov
9
Peter Vetrák, SĽS
96 hlasov
10
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
93 hlasov
11
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
81 hlasov
12
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
64 hlasov
13
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
53 hlasov
14
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
15
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
38 hlasov
16
Jana Uhrinová, SNS
37 hlasov
17
Dušan Faško, KSS
26 hlasov
18
Jozef Šimko, NEKA
23 hlasov
19
Samuel Zubo, KSS
22 hlasov
20
Anna Kekeňáková, KSS
21 hlasov
21
Romana Antalová, ÚSVIT
20 hlasov
22
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
19 hlasov
23
Jozef Pupala, KSS
16 hlasov
24
Aneta Vargicová, SNS
16 hlasov
25
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
26
Veronika Rízová, KSS
14 hlasov
27
Silvia Vargová, MOST - HÍD
14 hlasov
28
Tibor Lukáčka, ASV
13 hlasov
29
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
30
Ján Antal, ÚSVIT
9 hlasov
31
Helena Krauszová, SMS
8 hlasov
32
Peter Vraniak, ÚSVIT
7 hlasov
33
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
7 hlasov
34
Renáta Puhlová, PD
6 hlasov
35
Katarína Horváth, KĽS
6 hlasov
36
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
37
Dušan Širák, KSS
4 hlasov
38
Peter Juhász, SMK-MKP
3 hlasov
39
Tibor Balog, SMS
3 hlasov
40
František Auxt, SMK-MKP
2 hlasov
41
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
42
Ladislav Rigó, SMK-MKP
2 hlasov
43
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
44
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
45
Vojtech Szajkó, NEKA
1 hlasov
46
Zoltán Bán, SMK-MKP
47
Csaba Horváth, NEKA

Volebná účasť

37,86
%
2017 1. kolo
27,74
%
2013 2. kolo
24,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,86%
2013 2. kolo 27,74%
2013 1. kolo 24,39%