Kandidáti na predsedu VÚC

Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
37,71%
Milan Belica NEKA
26,60%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
19,19%
Martin Kusenda NEKA
4,04%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,70%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,36%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,36%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,02%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,35%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,67%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
158 hlasov
2
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
80 hlasov
3
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
80 hlasov
4
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
5
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
6
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
54 hlasov
7
Peter Kochan, NEKA
49 hlasov
8
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
47 hlasov
9
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
46 hlasov
10
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
38 hlasov
11
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
12
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
36 hlasov
13
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
14
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
15
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
16
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
26 hlasov
17
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
26 hlasov
18
Matúš Hubinský, NEKA
24 hlasov
19
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
24 hlasov
20
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
21
Martin Dočkalik, NEKA
22 hlasov
22
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
23
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
24
Jaroslav Blina, KSS
18 hlasov
25
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
17 hlasov
26
Martin Tarčák, NK/NEKA
17 hlasov
27
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
28
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
29
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
30
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
12 hlasov
31
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
32
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
33
Oľga Hudoková, NK/NEKA
12 hlasov
34
Renáta Kirková, NK/NEKA
9 hlasov
35
Anton Švec, KSS
8 hlasov
36
Ján Mlynár, REPUBLIKA
8 hlasov
37
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
38
Marian Fázik, NK/NEKA
6 hlasov
39
Adam Jamrich, KSS
5 hlasov
40
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasov
41
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov
42
David Gerhát, KSS
3 hlasov

Volebná účasť

56,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 56,85 %
04.11. 2017 1. kolo 36,98 %
23.11. 2013 2. kolo 20,13 %
09.11. 2013 1. kolo 20,91 %