Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
60,56%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
39,44%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
47,27%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
40,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
3,64%
Pavel Chovanec ÚSVIT
3,64%
Karol Konárik SNS
1,82%
Ondrej Binder NEKA
1,82%
Emil Samko KĽS
1,82%
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
27 hlasov
2
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
27 hlasov
3
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
26 hlasov
4
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
12 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
10 hlasov
6
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
8 hlasov
7
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
7 hlasov
8
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
9
Ladislav Lang, MOST - HÍD
6 hlasov
10
Ján Antal, ÚSVIT
5 hlasov
11
Jana Uhrinová, SNS
4 hlasov
12
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
13
Jaroslav Suja, NEKA
4 hlasov
14
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
15
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
16
Peter Vetrák, SĽS
4 hlasov
17
Samuel Zubo, KSS
3 hlasov
18
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
3 hlasov
19
Tibor Balog, SMS
3 hlasov
20
Silvia Vargová, MOST - HÍD
3 hlasov
21
Peter Juhász, SMK-MKP
3 hlasov
22
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
23
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
24
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
25
Helena Krauszová, SMS
2 hlasov
26
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
27
Ján Hiraj, NP
2 hlasov
28
Ladislav Rigó, SMK-MKP
2 hlasov
29
Jozef Pupala, KSS
2 hlasov
30
Vojtech Szajkó, NEKA
1 hlasov
31
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Csaba Horváth, NEKA
1 hlasov
33
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
34
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
35
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
36
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
37
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
38
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
40
František Auxt, SMK-MKP
41
Zoltán Bán, SMK-MKP
42
Katarína Horváth, KĽS
43
Anna Kekeňáková, KSS
44
Vojtech Kökény, SRK
45
Renáta Puhlová, PD
46
Veronika Rízová, KSS
47
Peter Vraniak, ÚSVIT

Volebná účasť

43,38
%
2017 1. kolo
28,17
%
2013 2. kolo
21,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,38%
2013 2. kolo 28,17%
2013 1. kolo 21,82%