Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
78,43%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
9,80%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
3,92%
Peter Palko KSS
3,92%
Marián Herdel NEKA
3,92%
Ľubomír Žabár NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stopka, SMER - SD
33 hlasov
2
Štefan Gaman, SMER - SD
32 hlasov
3
Ján Cipov, SMER - SD
21 hlasov
4
Mohamed Hemza, SMER - SD
20 hlasov
5
Ján Bodnár, SMER - SD
19 hlasov
6
Štefan Mjartan, SMER - SD
19 hlasov
7
Richard Takáč, SMER - SD
15 hlasov
8
Dušan Ďuriš, SMER - SD
14 hlasov
9
Martin Lukačovič, SMER - SD
13 hlasov
10
František Tám, SMER - SD
13 hlasov
11
Vojtech Čičmanec, NEKA
10 hlasov
12
Peter Juríček, NEKA
8 hlasov
13
Miloš Cúcik, NEKA
8 hlasov
14
Katarína Macháčková, NEKA
5 hlasov
15
Vojtech Bartoš, NEKA
5 hlasov
16
Dušan Šimka, NEKA
5 hlasov
17
Vladimír Petráš, SNS
4 hlasov
18
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
19
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
4 hlasov
20
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
21
Dana Melišková, NEKA
3 hlasov
22
Jozef Balčirák, NEKA
3 hlasov
23
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
24
Viliam Kurbel, NEKA
3 hlasov
25
Jozef Meluš, NEKA
3 hlasov
26
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
27
Štefan Škríp, SNS
2 hlasov
28
Viera Beňová, NEKA
2 hlasov
29
Boris Borovica, SNS
2 hlasov
30
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
31
Emil Divéky, SNS
2 hlasov
32
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
33
Vladimíra Ďuračková, NEKA
2 hlasov
34
Jozef Vrábeľ, NEKA
2 hlasov
35
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
36
Jozef Zubák, DOST
1 hlasov
37
Vladimír Buzalka, NEKA
1 hlasov
38
Marián Mikula, KSS
1 hlasov
39
Ľudovít Vojtko, SNS
1 hlasov
40
Anton Turčan, KSS
1 hlasov
41
Anton Špeťko, NEKA
1 hlasov
42
Roman Hlaváč, NEKA
1 hlasov
43
Petra Kobetičová, NEKA
1 hlasov
44
Zuzana Kútna, SMS
1 hlasov
45
Augustín Jozef Lang, SNS
1 hlasov
46
Ján Dobrovodský, NEKA
1 hlasov
47
Patrícia Grófová, NEKA
1 hlasov
48
Miroslav Valach, KSS
49
Jaroslav Hanzel, NEKA
50
Ľuboš Maxina, NEKA
51
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
52
Marek Michalovič, NEKA
53
Ján Mokrý, SNS
54
Branislav Ondruška, SNS
55
Andrej Plachý, KSS
56
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
57
Jozef Škadra, SNS
58
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
59
Viera Masaryková, NEKA
60
Mária Luprichová, SNS
61
Ján Belanský, NEKA
62
Milan Bureš, KSS
63
Jana Červienková, NEKA
64
Helena Dadíková, NEKA
65
Jaroslav Daniš, DOST
66
Marek Daniš, ĽS-HZDS
67
Róbert Frimmel, NEKA
68
Adriána Svitková, SMS
69
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
70
Miroslav Samiec, KSS

Volebná účasť

23,46
%
2017 1. kolo
25,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,46%
2013 1. kolo 25,37%