Telince okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
43,86%
Milan Belica NEKA
20,18%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,04%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
6,14%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,14%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,63%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,63%
Martin Kusenda NEKA
2,63%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,88%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,88%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
2
Štefan Korman, NEKA
16 hlasov
3
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
4
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
5
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
14 hlasov
6
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
7
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
13 hlasov
8
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
9
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
10 hlasov
10
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
10 hlasov
11
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
9 hlasov
12
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
13
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
14
Jozef Dvonč, NEKA
8 hlasov
15
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
16
Peter Oremus, NEKA
8 hlasov
17
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
18
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
19
Martin Balko, Progresívne Slovensko
7 hlasov
20
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
21
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
22
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
23
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
24
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
25
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
26
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
27
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
6 hlasov
28
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
6 hlasov
29
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
30
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
6 hlasov
31
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
32
Erik Blaško, NK/NEKA
5 hlasov
33
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
34
Ľubomír Moravčík, NEKA
5 hlasov
35
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
5 hlasov
36
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
5 hlasov
37
Radoslav Kriváček, NEKA
5 hlasov
38
Šimon Kónya, NEKA
5 hlasov
39
Peter Pukan, REPUBLIKA
5 hlasov
40
Igor Husár, REPUBLIKA
5 hlasov
41
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
5 hlasov
42
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
43
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
4 hlasov
44
Štefan Štefek, NEKA
4 hlasov
45
Darina Zlatošová, NK/NEKA
4 hlasov
46
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
47
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
4 hlasov
48
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
49
Martin Čepček, ŽIVOT
4 hlasov
50
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
51
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
52
Soňa Ďuríková, NEKA
4 hlasov
53
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
4 hlasov
54
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
55
Miroslav Gut, NEKA
4 hlasov
56
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
4 hlasov
57
Lívia Šumichrastová, NEKA
4 hlasov
58
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
4 hlasov
59
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
60
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
3 hlasov
61
Peter Andel, Progresívne Slovensko
3 hlasov
62
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
63
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
3 hlasov
64
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
3 hlasov
65
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
66
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
3 hlasov
67
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
3 hlasov
68
Milan Chmelár, NEKA
3 hlasov
69
Jana Pukanová, REPUBLIKA
3 hlasov
70
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
71
Marta Rácová, NEKA
2 hlasov
72
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
2 hlasov
73
Martin Skovajsa, NEKA
2 hlasov
74
Peter Šedovič, NK/NEKA
2 hlasov
75
Juraj Švarc, NEKA
2 hlasov
76
Dušan Tóth, NEKA
2 hlasov
77
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
2 hlasov
78
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
79
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
80
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
2 hlasov
81
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
2 hlasov
82
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
83
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
2 hlasov
84
Oľga Paučová, NK/NEKA
2 hlasov
85
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
2 hlasov
86
Pavol Mada, NEKA
2 hlasov
87
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
2 hlasov
88
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
89
Jarmila Králová, NEKA
2 hlasov
90
Peter Košťál, NEKA
2 hlasov
91
Martin Bóri, REPUBLIKA
2 hlasov
92
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
1 hlasov
93
Peter Paučo, NK/NEKA
1 hlasov
94
Miloš Macho, NK/NEKA
1 hlasov
95
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
96
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlasov
97
Ladislav Turba, NEKA
1 hlasov
98
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
1 hlasov
99
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
1 hlasov
100
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov
101
Peter Božík, Hnutie ONÁS
1 hlasov
102
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
103
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
104
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
105
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
106
Lýdia Pilková, Kresťanská únia

Volebná účasť

45,01 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,01 %
04.11. 2017 1. kolo 24,11 %
23.11. 2013 2. kolo 9,12 %
09.11. 2013 1. kolo 9,79 %