Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
62,96%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
37,04%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
46,43%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
35,71%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
7,14%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,57%
Robert Dick MS
3,57%
Viliam Mokraň KĽS
3,57%
Peter Oremus NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Prešinský, NEKA
14 hlasov
2
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
9 hlasov
3
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
4
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
8 hlasov
5
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
7 hlasov
6
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
7 hlasov
7
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
6 hlasov
8
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
6 hlasov
9
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
10
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
5 hlasov
11
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
5 hlasov
12
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
5 hlasov
13
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
4 hlasov
14
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
15
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
16
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
3 hlasov
17
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
18
Viliam Mokraň, KĽS
2 hlasov
19
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
20
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
2 hlasov
21
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
22
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
23
Juraj Uhrín, SĽS
2 hlasov
24
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
25
Martin Mikuláš, SNS
1 hlasov
26
Stanislav Hamar, SNS
1 hlasov
27
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
28
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
29
Róbert Balkó, SMK-MKP
1 hlasov
30
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
31
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
32
Vladimír Lauko, SNS
1 hlasov
33
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
34
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
35
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
36
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
37
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
38
Milena Candráková, KSS
1 hlasov
39
Juraj Gajdoš, SNS
1 hlasov
40
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
41
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
42
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
1 hlasov
43
Eduard Kolesár, ASV
1 hlasov
44
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
45
Jozef Čapla, SNS
46
Eva Antošová, SNS
47
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
48
Anna Čagalová, SNS
49
Vladislav Borík, SOĽ
50
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
51
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
52
Marta Miklošková, KDS
53
Peter Oremus, NEKA
54
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
55
Miloslav Slováčik, NaS - ns
56
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
57
Peter Spišiak, NaS - ns
58
Jozef Šiška, KSS
59
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
60
Miroslav Timko, KSS
61
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
62
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
63
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
64
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
65
Oľga Froncová, SNS
66
Milan Greguš, SNS
67
Ivan Habiňák, SNS
68
Miloslav Horka, SNS
69
Milan Chalachan, SMS
70
Dušan Janek, KSS
71
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
72
Ján Kollár, KSS
73
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...

Volebná účasť

24,11
%
2017 1. kolo
9,12
%
2013 2. kolo
9,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,11%
2013 2. kolo 9,12%
2013 1. kolo 9,79%