vyberte rok
Telgártokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
69,77%
Marian Kotleba ĽSNS
16,10%
Martin Juhaniak NEKA
9,60%
Igor Kašper NEKA
3,11%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,85%
Miroslav Gálik NAS
0,28%
Pavel Greksa NEKA
0,28%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

32,17
%
2017 1. kolo
20,48
%
2013 2. kolo
10,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,17%
2013 2. kolo 20,48%
2013 1. kolo 10,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
124 hlasov
2
Tomáš Abel, NEKA
69 hlasov
3
Marcel Pollák, SNS
64 hlasov
4
Martin Juhaniak, NEKA
56 hlasov
5
Andrea Kirschová, NEKA
52 hlasov
6
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
7
Daniel Struhár, NEKA
37 hlasov
8
Vratko Strmeň, NEKA
36 hlasov
9
Jerguš Ridzoň, NEKA
34 hlasov
10
Jaroslav Demian, SMER-SD
32 hlasov
11
Jozef Harvan, SRK
28 hlasov
12
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
13
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
14
Marian Pavúk, NEKA
25 hlasov
15
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
16
Martin Ridzoň, NEKA
20 hlasov
17
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
18 hlasov
18
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
19
Andrej Barančok, NEKA
17 hlasov
20
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
21
Milan Belko, NEKA
16 hlasov
22
Miroslav Fašang, NEKA
15 hlasov
23
Ingrid Poliaková, SNS
14 hlasov
24
Ján Račák, SMER-SD
11 hlasov
25
Roman Švantner, DOMA DOBRE
10 hlasov
26
Jozef Tokár, NEKA
10 hlasov
27
Ivan Bobák, SZS
10 hlasov
28
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
29
Ivan Brozman, NEKA
9 hlasov
30
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
31
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
33
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
34
Bohuslav Nemky, SMER-SD
5 hlasov
35
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
36
Peter Bánik, SNS
5 hlasov
37
Juraj Uhrin, NEKA
4 hlasov
38
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
39
Zuzana Kúdelková, KSS
3 hlasov
40
Michal Kantor, SZS
3 hlasov
41
Peter Ondriaš, ŠANCA
2 hlasov
42
Andrej Majerík, VZDOR
2 hlasov
43
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)