vyberte rok
Tekovské Lužanyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
31,79%
Iván Farkas SMK
22,52%
Milan Uhrík ĽSNS
17,88%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
16,56%
Peter Oremus NEKA
6,95%
Ľászló Hajdu MKDA
2,32%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,99%
Ján Marko NP

Volebná účasť

13,10
%
2017 1. kolo
9,83
%
2013 2. kolo
10,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,1%
2013 2. kolo 9,83%
2013 1. kolo 10,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zita Cseri, NEKA
116 hlasov
2
Tibor Csenger, SMK-MKP
90 hlasov
3
Beáta Kiss, SMK-MKP
80 hlasov
4
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
76 hlasov
5
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
6
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
69 hlasov
7
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
66 hlasov
8
Dezső Pálffy, SMK-MKP
64 hlasov
9
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
60 hlasov
10
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
11
Peter Köpöncei, SMK-MKP
57 hlasov
12
Ondrej Juhász, NEKA
57 hlasov
13
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
14
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
50 hlasov
15
Pál Zachar, NEKA
47 hlasov
16
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
17
Ján Krtík, NEKA
40 hlasov
18
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
19
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
20
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
21
Igor Éder, NEKA
34 hlasov
22
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
23
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
24
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
25
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
26
Igor Gogora, NEKA
32 hlasov
27
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
28
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
29
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
30
Igor Varga, NEKA
27 hlasov
31
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
27 hlasov
32
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
33
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
34
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
35
Marianna Šedivá, NEKA
23 hlasov
36
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
37
Erika Sulinová, NEKA
20 hlasov
38
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
39
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
40
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
41
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
12 hlasov
42
Michal Ivanický, KSS
12 hlasov
43
Ján Hamar, KSS
8 hlasov
44
Ján Kútik, KSS
8 hlasov
45
Ladislav Vörös, KSS
7 hlasov
46
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov