Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
34,37%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
31,70%
Milan Belica NEKA
13,63%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,00%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,85%
Martin Kusenda NEKA
1,93%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,93%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,63%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,33%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,19%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
242 hlasov
2
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
192 hlasov
3
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
159 hlasov
4
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
151 hlasov
5
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
139 hlasov
6
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
119 hlasov
7
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
117 hlasov
8
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
115 hlasov
9
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
108 hlasov
10
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
85 hlasov
11
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
82 hlasov
12
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
64 hlasov
13
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
63 hlasov
14
Marek Földesi, NEKA
59 hlasov
15
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
58 hlasov
16
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
58 hlasov
17
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
58 hlasov
18
Ján Krtík, NEKA
53 hlasov
19
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
20
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
21
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
22
Peter Benček, NEKA
39 hlasov
23
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
37 hlasov
24
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
25
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
26
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
27
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
28
Roland Bogár, NEKA
31 hlasov
29
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
29 hlasov
30
Mária Kuriačková, NEKA
28 hlasov
31
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
28 hlasov
32
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
33
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
34
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
25 hlasov
35
Tomáš Krištof, NEKA
24 hlasov
36
Branislav Štefanický, NEKA
24 hlasov
37
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
38
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
39
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
22 hlasov
40
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
41
Jozef Kubovič, NEKA
22 hlasov
42
Dana Ďurišová, NK/NEKA
21 hlasov
43
Peter Drábik, NEKA
20 hlasov
44
Ján Proksa, NK/NEKA
20 hlasov
45
Tomáš Ižold, NEKA
20 hlasov
46
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
20 hlasov
47
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
48
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
20 hlasov
49
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
50
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
51
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
52
Ján Janáč, NEKA
18 hlasov
53
Roman Salinka, NEKA
18 hlasov
54
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
17 hlasov
55
Mária Farkašová, NEKA
17 hlasov
56
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
57
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
14 hlasov
58
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
59
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
14 hlasov
60
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
61
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
13 hlasov
62
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
63
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
64
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
65
Peter Marko, NK/NEKA
11 hlasov
66
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
10 hlasov
67
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
68
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
69
Tibor Moravský, NEKA
9 hlasov
70
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
8 hlasov
71
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
7 hlasov
72
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
7 hlasov
73
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
74
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
75
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
76
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov

Volebná účasť

38,32 %

Historický vývoj

29.10. 2022 38,32 %
04.11. 2017 1. kolo 13,10 %
23.11. 2013 2. kolo 9,83 %
09.11. 2013 1. kolo 10,03 %