Tehla okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
45,26%
Milan Belica NEKA
15,33%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14,60%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
5,84%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,11%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,38%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,65%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,92%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,19%
Martin Kusenda NEKA
0,73%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
119 hlasov
2
Mária Farkašová, NEKA
43 hlasov
3
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
29 hlasov
4
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
5
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
6
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
17 hlasov
7
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
8
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
9
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
10
Ján Krtík, NEKA
11 hlasov
11
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
12
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
13
Peter Benček, NEKA
10 hlasov
14
Marek Földesi, NEKA
9 hlasov
15
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
16
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
8 hlasov
17
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
18
Dana Ďurišová, NK/NEKA
7 hlasov
19
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
20
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
21
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
22
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
23
Tomáš Krištof, NEKA
6 hlasov
24
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
25
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
26
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
27
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
6 hlasov
28
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
6 hlasov
29
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
30
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
31
Roland Bogár, NEKA
5 hlasov
32
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
5 hlasov
33
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
34
Mária Kuriačková, NEKA
5 hlasov
35
Peter Drábik, NEKA
5 hlasov
36
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
37
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
5 hlasov
38
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
5 hlasov
39
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
40
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
4 hlasov
41
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
4 hlasov
42
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
43
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
44
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
45
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
4 hlasov
46
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
47
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
48
Ján Janáč, NEKA
3 hlasov
49
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
50
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
51
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
3 hlasov
52
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
53
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
54
Tomáš Ižold, NEKA
3 hlasov
55
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
56
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
57
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
58
Branislav Štefanický, NEKA
2 hlasov
59
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
60
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
2 hlasov
61
Tibor Moravský, NEKA
2 hlasov
62
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
63
Jozef Kubovič, NEKA
2 hlasov
64
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
65
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
2 hlasov
66
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
67
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
68
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
69
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov
70
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
1 hlasov
71
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
72
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
73
Ján Proksa, NK/NEKA
74
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
75
Roman Salinka, NEKA
76
Peter Marko, NK/NEKA

Volebná účasť

43,15 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,15 %
04.11. 2017 1. kolo 16,01 %
23.11. 2013 2. kolo 9,70 %
09.11. 2013 1. kolo 10,60 %