vyberte rok
Tatranská Javorinaokres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
40,00%
Peter Chudík Smer-SD
24,00%
Ján Garaj NEKA
20,00%
Jozef Mihalčin ĽSNS
8,00%
Pavol Gašper NEKA
4,00%
Eduard Markovič NEKA
4,00%
František Bednár NAJ
Andrej Gmitter NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

17,54
%
2017 1. kolo
9,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,54%
2013 1. kolo 9,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, NEKA
8 hlasov
2
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
3
Peter Hritz, NEKA
7 hlasov
4
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
5
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
6
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
4 hlasov
7
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
8
Gabriel Bodnár, NEKA
4 hlasov
9
Edita Pilárová, NEKA
4 hlasov
10
Michal Sýkora, NEKA
4 hlasov
11
Igor Wzoš, NEKA
4 hlasov
12
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
13
Alena Madzinová, DS
3 hlasov
14
Jaroslav Švorc, SOĽ
3 hlasov
15
Miroslav Škvarek, SNS
3 hlasov
16
Ingrid Lindemanová, SOĽ
3 hlasov
17
Slavomír Kopáč, NEKA
3 hlasov
18
Karin Jureková, NEKA
3 hlasov
19
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
20
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
21
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
22
Juraj Bondra, SMER-SD
3 hlasov
23
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Martin Lajoš, SMER-SD
2 hlasov
25
Ondrej Kovalčík, KSS
2 hlasov
26
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Ondrej Kavka, NEKA
2 hlasov
28
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Marek Duda, NAJ
2 hlasov
30
Milan Antaš, SOĽ
2 hlasov
31
Jozef Tekáč, NEKA
2 hlasov
32
Stanislav Baran, SOĽ
2 hlasov
33
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Anna Schlosserová, NEKA
2 hlasov
35
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Štefan Pčola, NEKA
2 hlasov
37
Vladimír Ondruš, SMER-SD
2 hlasov
38
Valér Neumeister, SOĽ
2 hlasov
39
Milan Baran, SMER-SD
2 hlasov
40
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Ján Šoltis, NEKA
1 hlasov
42
Jozef Sabo, SOĽ
1 hlasov
43
Tomáš Zelina, SNS
1 hlasov
44
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
45
Marián Rušin, SMER-SD
1 hlasov
46
Eduard Markovič, NEKA
1 hlasov
47
Patrik Františka, SNS
1 hlasov
48
Jozef Benko, SNS
1 hlasov
49
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
50
Marián Barilla, NEKA
1 hlasov
51
Ján Hroboň, NEKA
1 hlasov
52
Martin Jurčík, NEKA
1 hlasov
53
Richard Kaprál, SNS
1 hlasov
54
Peter Brenišin, NEKA
1 hlasov
55
Eugen Knotek, SNS
1 hlasov
56
František Bednár, NAJ
1 hlasov
57
Ján Kriššák, NAJ
1 hlasov
58
Jozef Križan, SOĽ
1 hlasov
59
Jozef Košický, NEKA
1 hlasov
60
Pavol Gašper, NEKA
1 hlasov
61
Zuzana Hiznayová, SZ
62
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63
Karol Dračka, KSS
64
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
65
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
66
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
67
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
68
Radoslav Ščuka, NP
69
Emília Ringošová, ŠANCA
70
Jozef Pavligovský, SMER-SD
71
Ivana Padarasová, NAJ
72
Dušan Nebus, SMER-SD
73
Peter Mlynár, SNS
74
Martin Mlynár, NEKA
75
Peter Michalík, SNS