Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
69,23%
Igor Choma SMER - SD
9,49%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
9,49%
Marián Murín NEKA
8,21%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
1,79%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,77%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
0,51%
Andrea Starinská NK/NEKA
0,26%
Miroslav Urban REPUBLIKA
0,26%
František Drozd ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Janckulík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
281 hlasov
2
Ján Kadera, SMER - SD
155 hlasov
3
Július Piták, NEKA
128 hlasov
4
Michal Strnál, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
109 hlasov
5
Rastislav Zanovit, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
91 hlasov
6
Marián Murín, NEKA
78 hlasov
7
Peter Klimčík, NEKA
71 hlasov
8
Juraj Šeliga, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
59 hlasov
9
Albín Maslaňák, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
55 hlasov
10
Jozef Slovík, NEKA
53 hlasov
11
Karol Kolčák, NEKA
44 hlasov
12
Radoslav Kozák, NEKA
38 hlasov
13
Marek Voška, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
36 hlasov
14
Ján Bugaj, NEKA
31 hlasov
15
Jozef Vajdiar, Hlas - sociálna demokracia
27 hlasov
16
František Piták, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
17
Marek Kramarčík, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
18
Danica Hollá, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
22 hlasov
19
Andrej Stašiniak, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
20
Miroslav Kolenčík, SNS
20 hlasov
21
Soňa Žygliňská, REPUBLIKA
19 hlasov
22
Ľudmila Djubeková, Hnutie ONÁS
19 hlasov
23
Gabriela Čulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
24
Ľuboslava Turoňová, NK/NEKA
15 hlasov
25
Valéria Štefaňáková, Hnutie ONÁS
13 hlasov
26
František Odrobiňák, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
27
Henrich Brenkus, Hnutie ONÁS
9 hlasov
28
Dušan Kovalovský, SMER - SD
9 hlasov
29
Emil Kupčík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Róbert Srogončík, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov

Volebná účasť

67,11 %

Historický vývoj

29.10. 2022 67,11 %
04.11. 2017 1. kolo 38,44 %
09.11. 2013 1. kolo 29,01 %