vyberte rok
Tajovokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
50,00%
Marian Kotleba ĽSNS
22,90%
Igor Kašper NEKA
15,65%
Martin Juhaniak NEKA
7,63%
Miroslav Gálik NAS
1,15%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,15%
Milan Urbáni SMS
0,76%
Pavel Greksa NEKA
0,38%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,38%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

49,25
%
2017 1. kolo
30,18
%
2013 2. kolo
27,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 49,25%
2013 2. kolo 30,18%
2013 1. kolo 27,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Šabo, NEKA
66 hlasov
2
Jakub Gajdošík, SMER-SD
45 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
4
Ondrej Lunter, NEKA
44 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
41 hlasov
6
Viera Dubačová, NEKA
41 hlasov
7
Igor Kašper, NEKA
38 hlasov
8
Ján Šulaj, SMER-SD
36 hlasov
9
Ján Šabo, SMER-SD
35 hlasov
10
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
33 hlasov
11
Daniel Karas, SMER-SD
33 hlasov
12
Karol Konárik, SNS
32 hlasov
13
Katarína Belicová, NEKA
32 hlasov
14
Ľubica Laššáková, SMER-SD
30 hlasov
15
Matej Bučko, NEKA
29 hlasov
16
Milan Lichý, NEKA
29 hlasov
17
Vladimír Sklenka, NEKA
29 hlasov
18
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
19
Marek Modranský, SMER-SD
27 hlasov
20
Pavol Bielik, NEKA
26 hlasov
21
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
22
Erika Karová, NEKA
24 hlasov
23
Miloš Vajs, NP
24 hlasov
24
Jana Orlická, NEKA
22 hlasov
25
Viera Krakovská, NEKA
22 hlasov
26
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
27
Ladislav Topoľský, SMER-SD
19 hlasov
28
Andrea Maková, NEKA
18 hlasov
29
Ivan Saktor, NEKA
18 hlasov
30
Miroslav Bálint, NEKA
17 hlasov
31
Martin Turčan, NEKA
17 hlasov
32
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
33
Marcel Pecník, NEKA
17 hlasov
34
Jiří Pěč, NEKA
15 hlasov
35
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
36
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
37
Matúš Molitoris, NEKA
14 hlasov
38
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
39
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
40
Ľudmila Priehodová, NEKA
12 hlasov
41
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
42
Vladimír Túry, ŠANCA
11 hlasov
43
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
44
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
45
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
46
Miroslav Ostrihoň, NEKA
9 hlasov
47
Monika Geregová, MOST - HÍD
9 hlasov
48
Hubert Štoksa, NEKA
8 hlasov
49
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
50
Július Ernek, SNS
8 hlasov
51
Daniela Baranová, MOST - HÍD
8 hlasov
52
Dana Boháčiková, NP
6 hlasov
53
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
54
Dominik Veselovský, SNS
6 hlasov
55
Ivan Kostúr, KSS
5 hlasov
56
Ľubomír Kuracina, NAJ
5 hlasov
57
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
58
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
59
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
60
Jaroslav Sekerka, KSS
4 hlasov
61
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
62
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
63
Ján Gereg, SNS
4 hlasov
64
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
65
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
66
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
67
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
68
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
69
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
70
Roman Ružica, ŠANCA
2 hlasov
71
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
2 hlasov
72
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
73
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
74
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
75
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
76
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
77
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
78
Milan Mikulec, MOST - HÍD
79
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
80
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD