Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
61,07%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
38,93%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
40,46%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
23,66%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
19,08%
Karol Konárik SNS
8,40%
Jaroslav Sekerka KSS
3,82%
Ondrej Binder NEKA
0,76%
Ladislav Fízik ASV
0,76%
Andrea Jenčíková NP
0,76%
Emil Samko KĽS
0,76%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,76%
Jozef Sásik SĽS
0,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
2
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
37 hlasov
3
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
35 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
35 hlasov
5
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
32 hlasov
6
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
30 hlasov
7
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
30 hlasov
8
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
29 hlasov
9
Peter Gogola, NEKA
27 hlasov
10
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
24 hlasov
11
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
24 hlasov
12
Ľubomír Motyčka, NEKA
21 hlasov
13
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
19 hlasov
14
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
18 hlasov
15
Ján Chladný, KDS
15 hlasov
16
Vladimír Sklenka, NEKA
15 hlasov
17
Jaroslav Kuracina, NEKA
14 hlasov
18
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
14 hlasov
19
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
20
Miloš Horný, SMS
12 hlasov
21
Jaroslav Maslen, NEKA
12 hlasov
22
Jaroslav Sekerka, KSS
11 hlasov
23
Igor Donoval, ASV
9 hlasov
24
Michal Rusko, NEKA
9 hlasov
25
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
26
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
27
Jozef Smekal, NEKA
9 hlasov
28
Róbert Huran, NEKA
8 hlasov
29
Janka Slobodníková, SĽS
7 hlasov
30
Jozef Sásik, SĽS
7 hlasov
31
Juraj Remšík, SMS
7 hlasov
32
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
33
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
34
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
35
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Peter Majerský, KSS
5 hlasov
37
Martin Baník, KDS
5 hlasov
38
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
39
Branislav Slaný, NEKA
5 hlasov
40
Simon Barth, SMS
5 hlasov
41
Pavol Svetlík, SNS
5 hlasov
42
Peter Rusnák, NEKA
4 hlasov
43
Ján Jambrich, SĽS
4 hlasov
44
Ivan Kostúr, KSS
4 hlasov
45
Andrej Sliacky, SMS
3 hlasov
46
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
47
Iveta Majerová, NEKA
3 hlasov
48
Zdena Bienska, SĽS
3 hlasov
49
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
50
Ľubomír Šesták, NEKA
2 hlasov
51
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Dana Hríbiková, OKS
2 hlasov
53
Augustín Richtárech, OKS
2 hlasov
54
Milan Prašovský, SĽS
2 hlasov
55
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
56
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
57
Ľubomír Piterka, NEKA
1 hlasov
58
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
59
Teodor Bindas, SMS
1 hlasov
60
Lukáš Ginič, SMS
61
Jaroslava Miklóšová, SMS
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

49,25
%
2017 1. kolo
30,18
%
2013 2. kolo
27,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 49,25%
2013 2. kolo 30,18%
2013 1. kolo 27,87%