Tajná okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
36,48%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
35,85%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,58%
Martin Kusenda NEKA
5,03%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,14%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,52%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,52%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,63%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,63%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,63%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
2
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
3
Jozef Dvonč, NEKA
25 hlasov
4
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
21 hlasov
5
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
6
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
7
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
8
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
15 hlasov
9
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
10
Štefan Štefek, NEKA
13 hlasov
11
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
13 hlasov
12
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
13
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
13 hlasov
14
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
15
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
16
Peter Oremus, NEKA
11 hlasov
17
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
18
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
11 hlasov
19
Martin Balko, Progresívne Slovensko
11 hlasov
20
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
21
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
11 hlasov
22
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
11 hlasov
23
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
24
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
25
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Juraj Švarc, NEKA
10 hlasov
27
Štefan Korman, NEKA
9 hlasov
28
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
30
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
9 hlasov
31
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
32
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
33
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
34
Peter Andel, Progresívne Slovensko
9 hlasov
35
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
36
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
8 hlasov
37
Martin Čepček, ŽIVOT
8 hlasov
38
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
39
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
40
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
41
Milan Chmelár, NEKA
8 hlasov
42
Peter Šedovič, NK/NEKA
7 hlasov
43
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
44
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
7 hlasov
45
Peter Božík, Hnutie ONÁS
7 hlasov
46
Martin Bóri, REPUBLIKA
7 hlasov
47
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
7 hlasov
48
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
49
Oľga Paučová, NK/NEKA
6 hlasov
50
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
6 hlasov
51
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
52
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
53
Ľubomír Moravčík, NEKA
6 hlasov
54
Pavol Mada, NEKA
6 hlasov
55
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
6 hlasov
56
Igor Husár, REPUBLIKA
6 hlasov
57
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
58
Peter Pukan, REPUBLIKA
6 hlasov
59
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
60
Jarmila Králová, NEKA
5 hlasov
61
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
62
Darina Zlatošová, NK/NEKA
5 hlasov
63
Peter Paučo, NK/NEKA
5 hlasov
64
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
65
Marta Rácová, NEKA
5 hlasov
66
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
5 hlasov
67
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
5 hlasov
68
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
69
Šimon Kónya, NEKA
5 hlasov
70
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
4 hlasov
71
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
72
Miloš Macho, NK/NEKA
4 hlasov
73
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
74
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
75
Radoslav Kriváček, NEKA
4 hlasov
76
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
4 hlasov
77
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
4 hlasov
78
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
4 hlasov
79
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
4 hlasov
80
Lívia Šumichrastová, NEKA
4 hlasov
81
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
4 hlasov
82
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
83
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
4 hlasov
84
Erik Blaško, NK/NEKA
3 hlasov
85
Dušan Tóth, NEKA
3 hlasov
86
Miroslav Gut, NEKA
3 hlasov
87
Jana Pukanová, REPUBLIKA
3 hlasov
88
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
89
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
90
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
3 hlasov
91
Juraj Vízy, NK/NEKA
3 hlasov
92
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
3 hlasov
93
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
94
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
2 hlasov
95
Peter Košťál, NEKA
2 hlasov
96
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
2 hlasov
97
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
2 hlasov
98
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
99
Martin Skovajsa, NEKA
1 hlasov
100
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
1 hlasov
101
Ladislav Turba, NEKA
1 hlasov
102
Soňa Ďuríková, NEKA
1 hlasov
103
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
1 hlasov
104
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
1 hlasov
105
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
106
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
1 hlasov

Volebná účasť

78,57 %

Historický vývoj

29.10. 2022 78,57 %
04.11. 2017 1. kolo 34,29 %
23.11. 2013 2. kolo 36,58 %
09.11. 2013 1. kolo 36,58 %